Alarm!

Alarm!, Polska 2018

Reporterzy Jedynki przeprowadzają dziennikarskie interwencje i śledztwa, często podejmując działania w przypadkach, w których inni boją się, nie chcą lub nie mogą pomóc.

 • Czas trwania: 12 minut, Gatunek: Magazyn reporterów

Alarm! w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

.

Komentarze

Skomentuj
 • andrzej kłopotowski (gość)

  Prosze o lekture bloga falszywegrafikisalvadoraali.blogspot.com

  25.10.2018 11:28
 • leszek (gość)

  Witam mieszkam w pięciorodzinnej kamienicy, która jest małą wspólnotą mieszkaniową nasza wspólnota należy do Zakładu Wspólnoty Mieszkaniowej do której uiszczamy opłaty na tzw. cel remontowy w.w. wspólnoty i tak w 2013roku do mojego mieszkania został zamontowany wkład kominowy za pieniądze z konta remontowego naszej wspólnoty . Wykonawcę polecił nam Z.G.M. i on zlecił wykonanie tego wkładu . W marcu tego roku tj.2018 okazało się że niestety wkład kominowy uległ wypaleniu po sprawdzeniu jakości wykorzystanego materiału okazało się że został użyty niewłaściwy materiał czyli zwykła rura zamiast żaro-kwasoodpornej oraz zostało to wykonane nieprawidłowo czyli wada ukryta. Problem polega na tym, że nasz kochany zarządca od marca tego roku nie może zmusić w.w. wykonawcy do naprawienia zniszczonego komina oraz nie poczuwa się do winy w postaci nie sprawdzenia wykonania prac przez ich wykonawcę w 2013 roku. Niejednokrotnie dowiadywałem się w Z.G.M. czy coś się robi w mojej sprawie to za każdym razem byłem zbywany. W miedzy czasie napisałem kila podań na które też nie mam odpowiedzi. W dniu 22.06.2018r. została spisana notatka służbowa pomiędzy wykonawcą tej nieszczęsnej pracy oraz mną moim tatą i inspektorem nadzoru z Z.G.M. gdzie wykonawca zobowiązuje się do naprawy zaistniałej szkody do dnia 31.07.2918r. do dzisiejszego dnia nic nie zostało zrobione. Dziś mamy 08.10.2018 w domu jest zimno mieszkam z rodzicami w podeszłym wieku po licznych zabiegach chirurgicznych, gdzie lekarze zalecili rodzicom przebywać w ciepłym i nic ze strony Z.G.M. się nie dzieje. W tej samej sprawie zwracałem się do Burmistrza Miasta w formie podania to poprpstu mnie zbył odpisując że to nie do niego tylko do Z.G.M. ale przecież Z.G.M. podlega właśnie pod Burmistrza, a w rozmowie telefonicznej powiedział, że nie ma czasu ponieważ jest zajęty wyborami. Proszę o pomoc w tej sprawie ponieważ zanosi się na to, że zimę będziemy spędzać bez ogrzewania, czego nie mogę sobie wyobrazić . tel. kontaktowy 880-159-488

  08.10.2018 18:02
 • Beata (gość)

  Dziendobry jak naglosnic sprawę ? Szykanowanie moje i mojej córki , ktora ma 7 lat autyzm adhd lęki nocne i chodzimy do psychiatry , ja również rutynowo po rozwodzie .Dziecko wychowywałam sama ,jestesmy razem zżyte i związane przez choroby córki wróciliśmy do siebie z mężem byłym planujemy ślub i żyć razem , pracuje w Niemczech od 2012 roku. JEst wysoko usytuowany .Teraz duże szykanowanie donosy falszywe do mops mimo dokumentów. Na dziecko i praw rodzicielskich. Zaśmiecanie klatek przez roznych ludzi dokładnie nie wiem kogo i popisane klatki . Mieszkamy w centrum dokładnie nie jest wiadomo kto to robi , w centrum miasta jest jednak zawsze głośno .Mieszkania jednak nie chce zmieniać ponieważ mieszkałam u babci z własnej woli bez obwiniania innych, tak wybrałam , i otrzymałam z rodzeństwem mieszkania od miasta . Jedno z lepszych dlatego takich mieszkan juz sie nie zamienia i chce zostać w tym miejscu z dzieckiem wykupić mieszkanie .mąż jest wysoko usytuowany .Dlatego prosze o pomoc z poważaniem Beata

  06.10.2018 11:48
 • Bezdomni z KMPS (gość)

  Bardzo prosimy o skontrolowanie działań misji i powiązań z Urzędem Miejskim. Znamy już oszustwa na wnuczka, policjanta, doszło jeszcze jedno, na misje, fundacje, spółdzielnie socjalne! My mamy dosyć hipokryzji, nie damy się więcej wykorzystywać, bagno to mało powiedziane. Bezdomni z KMPS.

  14.09.2018 18:27
 • Henry Ciesieldki (gość)

  Janusz Kazimierz Gortat (ur. 5 listopada 1948 w Brzozowie) – polski bokser, dwukrotny brązowy medalista olimpijski (1972 i 1976) w wadze półciężkiej, ojciec koszykarza Marcina Gortata oraz boksera Roberta Gortata.....ani jednego słowa prowadzących program....ani jednego słowa żony i synów....straszne....myślę,że trudno to zrozumieć.

  10.08.2018 22:08
 • Ona (gość)

  Uważam, że program Alarm jest mało profesjonalny i niestety nie rzetelnie przedstawia sytuację. Wszystko robią dla sensacji nie ukazując prawdy.

  30.07.2018 07:55
 • zalamana (gość)

  Ja walczę o moją 93 letnia teściową ,ta kobieta przez wlodze miasta ,prokurature i sad zostala pozbawiona dachu nad glową ,mozma powiedziec ze została okradziona ze swoich dóbr ,bo od 1954 jesst wlaścicielka 1/2 części kamienicy i wspólwłaściciel drugiej części domu przysłużył się ze tej kobiecie P.I.N.B. w środku zimy nakazał odłączyć piec C.O ,jedyna zrodło ciepła w mieszkaniu ,wspólwłaściciel odciął jej własny wodociąg ktory ona zakładała na własny koszt a on był na dziko podłączony do jej wodociągu i Sąd umozył sprawę bo się nie dopatrył znamion przestępstwa bo P.I.N.B w Suwalkach stwierdził ze rury wodociągowe do mieszkania tego pana doprowadzone są zgodnie z prawem budowlanym .Gdzie szukać pomocy bo 93 letnia staruszka nie moze mieszkać w zimnym i bez wody mieszkaniu,do kogo zwrocić się o pomoc to moj adres helenaa57$@o2.pl

  06.04.2018 08:07
 • Irena- gość. (gość)

  Nasze życie, to "morderstwo na raty", swoje życie stracił mąż. Ja walczę o swoje zdrowie, o zdrowia niepełnosprawnej córki i o zdrowie, życie syna. Każdy dzień, to ból i cierpienie. Kto się zajmie niepełnosprawną córką, gdy mnie zabraknie - nie wiem. O wszystkim wie nie tylko asp. sztab. Pani Anna Godawa - Stawna z KPP w Czarnkowie. Czy to zainteresuje reporterów z programu " ALARM" ?

  14.03.2018 08:34
 • Ben (gość)

  Żaden! Propaganda tvp!

  28.02.2018 19:58
 • Ben (gość)

  Co to będzie za alarm ?

  15.02.2018 21:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×