Alarm!

Program publicystyczny, Polska 2020

Reporterzy Jedynki przeprowadzają dziennikarskie interwencje i śledztwa, często podejmując działania w przypadkach, w których inni boją się, nie chcą albo nie mogą pomóc.

 • Czas trwania: 13 minut, Gatunek: Magazyn reporterów

Alarm! w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program przedstawia interwencje i śledztwa dziennikarskie. Poruszane będą sprawy ważne i ciekawe, które dotychczas często były ukrywane przed opinią publiczną. Na antenie pojawią się także historie interesujących, choć często nieznanych ludzi. Reporterzy "Alarmu!" są wszędzie tam, gdzie ludziom potrzebna jest pomoc. Zapraszają oni widzów do współpracy i udziału w tworzeniu programu.

.

Komentarze

Skomentuj
 • Anka (gość)

  Skacząc na bungee podpisuje się oświadczenie ze w razie urazu kręgosłupa firma nie ponosi odpowiedzialności..Nie bronie tatuazysty który wykonał tatuaż oczu ale dziewczyna powinna być wspolwinna i chyba świadoma ze każdy zabieg stwarza ryzyko.Każdy!

  08.05.2021 20:39
 • MARI (gość)

  CZEKAM NA PROGRAM O JACKU LECHU______ZAPOMNIANY PIOSENKARZ

  02.05.2021 11:52
 • Hj (gość)

  Cała Polska śpiewa z nami, Kamuś siedzi za kratami Wszystkiego Najlepszego w tym pochwalnym dniu

  19.04.2021 15:29
 • Backhaus Zygfryd (gość)

  Trzy kuzynki mojej małżonki leciały samolotem z Sofii do Warszawy tym feralnym samolotem w 1969r. Wszystkie zginęły. Pochowane są na cmentarzu w Kwidzynie. Dowiedzieliśmy się że ten pasażerski samolot zderzył się z samolotem wojskowym. Katastrofa była po kilka minut po starcie samolotu z Sofii na terenie Bułgarii. Oglądałem Alarm i wszystko mnie się przypomniało. Uczestniczyłem w pogrzebie w Kwidzynie. To było straszne, trzy trumny obok siebie. A kuzynki mojej małżonki były na naszym weselu w październiku 1968r. Takie mlode bo mialy po 20 lat. Wieczny odpoczynek racz im dac Panie.

  12.04.2021 16:50
 • Wrażliwa miłośniczka zwierząt (gość)

  Witam. W dzisiejszym programie Alarmu o zagrożeniach ze strony wilków. Przeraził mnie sfilmowana tragedia, gdzie dużego psa ( chyba owczarka ) uwiązanego na łańcuchu nocą dopadło kilka wilków. Prawdopodobnie ten pies zginął, został zagryziony. Co na to właściciel tego psa, który nie zapewnił swojemu psu bezpiecznych warunków? Co na to obrońcy zwierząt? Obrońcy wilków? Kocham wszystkie zwierzęta i każdego mi żal. Ale nie można dopuścić do tak niebezpiecznych zdarzeń. Uważam, że w humanitarny sposób jednak powinno to być uregulowane. Właściciel tego psa jest współwinny tego zdarzenia i powinien być ukarany, bo trzymając psa na łańcuchu, uniemożliwił mu swoją obronę. Nie mogę do tej pory uspokoić mojego kołatającego serca, a obraz tej tragedii mam stale przed oczami. Właściciele zwierząt, swoją bezmyślnością i nie stosowaniem się do przepisów prawnych, nie mogą narażać swoich zwierząt na takie niebezpieczeństwo. Jak można było trzymać psa na łańcuchu?! Skoro teren nie był ogrodzony, to ten pies powinien mieć kojec! Zwracam się więc o podjęcie stosownych działań w tym kierunku. Pozdrawiam Alarm

  17.03.2021 21:32
 • Między wójtem a radnym (gość)

  Mała podpowiedź dla panów walczących o utwardzenie drogi... wsiadzcie w traktory i zrobcie te droge sami, wysypcie kamien. Skoro radny ucieka za węgieł a wójt ma związane ręce to dzialajcie sami. puki co radny orze nie swoje 30 arów więc.. czego się boicie???

  09.03.2021 20:39
 • Marian (gość)

  Kmisjie lekarskie lekarzy specjialistow magikow bez badania zmieniaja grupy znacznej na umiarkowany Prosze sprawdzic przebadac tych w nacznym stopniu i umiarkowanym jak odbieraja opieke nad schorowanymi a przyznaja zdrowym byka swoim celebrytom rodzina urzedasom zatrudnionym zakladach chronionym dofinansowanych przez kolesi urzedasow a schorowanym odbieraja konstytucujne prawo art 69 to rzenada nepotyzn

  09.03.2021 20:35
 • Pasza (gość)

  KUKLE MOCNO SWĘDZĄ PO OSTATNICH MATERIAŁACH "ALARMU" !

  14.12.2020 00:05
 • obcy32

  Komunistyczna propagandowa telewizja Kurskiego po wyroku TK w sprawie aborcji co dziennie puszczają filmy "Nieplanowane" i "Każde życie jest cudem" Pis zamiast dobranocki niedługo będzie puszczał dzieciom msze z Torunia Stare ubeckie pisowskie ścierw.......... myślą że kłamstwo powtarzane 1000 razy stanie sie prawdą

  27.10.2020 12:41
 • Łodzianka (gość)

  Moja najlepsza koleżanka S. mieszka sama... a jej ulubieńcem jest ok.30 letni cioteczny wnuk, absolwent niezłych studiów, który ma dobrą pracę i bardzo troszczy się o tę swoją ciocię-babcię. Wozi ją wszędzie gdzie potrzebuje i regularnie, raz w tygodniu przychodzi do niej, robi zakupy i pomaga w czym może... Ostatnio był u niej w sobotę, a w poniedziałek rano otrzymała wiadomość ze szpitala, że dopadł go koronawirus i że jest w bardzo ciężkim stanie do tego stopnia, iż lekarze walczą o jego życie. Po chwili lekarz prowadzący rozmawiał z nią i powiedział, że są złe rokowania; że chłopak leży pod namiotem tlenowym ale i tak ma przeogromne kłopoty z oddychaniem. Powiedział też, że mają szansę zgłosić go do grupy wytypowanych najciężej chorych pacjentów z różnych szpitali w Polsce, którym będzie podana próbna seria tej nowej szczepionki anty-COVID - tyle, że to kosztuje. Wybrali go dlatego, że jest jeszcze bardzo młody, ięc jeśli wyraziłaby na to zgodę, to jak najprędzej musi zebrać spore pieniadze w rodzinie, żeby ratować chłopaka. Chory, przy którym lekarz rozmawiał o tym z nią, ponoć błagalnym wzrokiem poprosił o podanie telefonu i bardzo słabym głosem zwrócił się do niej z dramatyczną prośbą: "Ciociu, ratuj mnie ! Ja nie chcę umierać !"... Następnie powiedziano jej, że również ona może być od niego zarażona, więc między 14.00 a 16.00 przyjedzie do niej ktoś ze służby sanitarnej i zrobią jej test na COVID albo od razu także ją zabiorą do szpitala. Można sobie wyobrazić, jak bardzo była przerażona. Natychmiast zadzwoniła do mnie opowiadając mi o tym wszystkim i błagając o nieustanną osłonę modlitewną. Gdy powiedziała mi o tej prośbie wnuka o ratunek, ja sama byłam tak przejęta, że rozpłakałam się i - oczywiście - płacząc zaczęłam modlić się. Wprawdzie wydała mi się dziwna sprawa z tą szczepionką, bo chorym nie wolno dodatkowo aplikować zarazków nawet tych osłabionych, gdyż to by ich dobiło, ale - myślałam, iż może nie znam się na tym, albo że w ostatnich latach czy też w obliczu tej zarazy - coś się zmieniło w tym zakresie.

  Po dwóch godzinach koleżanka jeszcze raz zatelefonowała i powiedziała, że to wszystko jest działaniem oszustów. Chcąc zdobyć odpowiednią kwotę zadzwoniła najpierw do ojca chłopaka, zdziwiona i oburzona, że nie miał pojęcia o tym, iż jego dziecko jest ciężko chore i umiera w szpitalu. Ojciec jej odpowiedział, że z chłopakiem jest wszystko w porządku, że rano wyszedł z domu i pojechał do pracy. Wtedy od razu zadzwoniła na policję. Dwaj policjanci przyszli natychmiast i jeszcze zrugali ją, że szybko, bez zastanowienia otworzyła im drzwi. Powiedzieli, że to jest sprawa oszustów, którzy już nie pierwszą nabrali i zaczęli ją wypytywać o wszystki informacje, które pomogłyby namierzyć tych łobuzów, począwszy od tego, skąd wiedzieli o jej wnuku i o jego wizytach u niej zwłaszcza w ostatnią sobotę. Z namierzeniem rozmów mogli mieć kłopot, bo ona ma starego typu telefon stacjonarny, ale mieli zrobić zasadzkę od 14 do16. Koleżanka jest niegłupią i roztropną kobietą, ale nie pomyślała o tym, że taka zgoda musiałaby być wyrażona osobiście i na piśmie - w szpitalu; że pieniądze dla jakiejkolwiek instytucji państwowej (a taką jest szpital) nie podaję się "tak sobie", z ręki do ręki. Ale rozumiem ją, bo w takiej sytuacji, gdyby to chodziło o kogoś z Was, to i ja straciłabym głowę. Jeśli mielibyście zamiar wykorzystać to, proszę abyście najpierw skontaktowali się z naszą łódzką policją, która w poniedziałek prosiła tę moją koleżankę, aby na razie nie nagłaśniać tego, gdyż przyczaili się i czekają na następny taki ruch oszustów. Mają już dwoje mocno podejrzanych. Dodam jeszcze, ze ten rzekomo umierający wnuk, następnego dnia przyjechał do niej razem z ojcem, ale ona tego wczorajszego dramatu omal nie przypłaciła życiem.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  I drugie działanie oszustów, które chyba na wiosnę spotkało naszą ciotkę J. - i każde nas też mogło spotkać.

  Zadzwoniła do drzwi młoda ok. 30 letnia kobieta mówiąc, że jest z administracji. Podobno wskutek awarii wody, która zdarzyła się wczesnym rankiem, niektórzy lokatorzy wnieśli skargę, że z kranów płynie brunatno-żółta woda po tej nocnej awarii. Wobec tych skarg administracja musi sprawdzić czy w każdej klatce ta brudna woda pojawia się z kranu. Janka wpuściła ją i weszły do łazienki. Pani z administracji kazała odkręcić kran nad wanną i puścić wodę na cały regulator, tłumacząc, że najpierw musi zejść woda zalegająca w rurach i dopiero pojawi się ta brudna - jeśli jest. Woda wypływająca do wanny robiła wielki szum i ciotka, będąc przez cały czas w łazience z administratorką, nie słyszała jak w tym czasie weszła druga kobieta, która szybciutko przeszukała potencjalne skrytki i zabrała jej wszystkie pieniądze jakie miała. Wprawdzie nie było tego dużo, ale straciła to, co miała odłożone na opłacenie świadczeń oraz dla siebie na życie. Potem od sąsiadów i od policji dowiedziała się, że była też druga osoba i razem okradały łatwowiernych ludzi.

  10.10.2020 09:37
 • Stephanie Frith

  Zacznij zarabiać od 120 do 200 USD za godzinę pracy online z domu przez kilka godzin każdego dnia ... Otrzymuj regularne płatności co tydzień ... Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer, połączenie internetowe i trochę wolnego czasu ... Więcej tutaj

  .........................>>>>>>>> w­w­w.M­a­g­n­i­f­y­I­n­c­o­m­e.C­o­m

  21.09.2020 15:24
 • Danuta (gość)

  Czy my w sklepach kupujemy Polskie kurczaki ,skrzydełka i nóżki czy to są artykuły spożywcze z zagranicy ?

  21.07.2020 21:39
 • tadeusz4@ autograf.pl (gość)

  Mam temat . ludzie...pracownice wykorzystywane ...pan wlasciciel wylepil swoje auta Tarzaskowskim jedzie teraz na wczasy na wyplaty nie ma....wiecej jak Alarm sie zainteresuje...wiecej to lamanie prawa.

  17.07.2020 20:15
 • Rena (gość)

  Odgapili od TVN .."uwaga " jak tak można ..ech 😠

  02.07.2020 17:17
 • Gosc (gość)

  Ma ktoś link do alarmu dzisiejszego

  29.06.2020 20:52
 • http://www.uniwerstal.pl (gość)

  o kononowicz to kupuje auta tanie Białystok

  29.06.2020 19:39
 • Wash$Go (gość)

  Jak to się mówi okuratny program tu tego w telewizji publikowany jak to sie mówi na żywo łoszen goł pozdrawiam całe te telewizje jak to się mówi do zobaczyska

  29.06.2020 18:50
 • Wojciech Major Suchodolski (gość)

  ooo dzien dobry ooo wlasnie chcialem sie wypowiedziec sie na ten temat ze to ugolem wszystko jest fiksja i poprostu nie ma czegos takiego zeby bylo cos ooo tak wlasnie mode powiedziec sami widzicie i dziekuje za ta wypowiedz

  29.06.2020 17:52
 • Sisi (gość)

  Kononowicz i Suchodolski dzisiaj zabłysną

  29.06.2020 14:51
 • Tajny (gość)

  Panie Krystianie. Tylko jedno słowo i będzie miał Pan "z głowy" tego bendytę, który na przystanku Pana pobił. Panią prokurator także. Zapewne uwielbia seks zbiorowy.

  16.06.2020 20:36
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 2.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×