Ale Cię urządzą!

Your Home In Their Hands, Wielka Brytania

Daleysowie są w trakcie remontu od dwudziestu lat. Decyzję o wystroju ich wnętrz podejmą się Anna oraz Nadine. Druga rodzina to Gill Machins. Bryan oraz Lucy zadbają o powiew świeżości w domu.

  • Czas trwania: 58 minut, Gatunek: Reality show

Ale Cię urządzą! w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Daleysowie są w trakcie remontu od dwudziestu lat, a wszystko to za sprawą różnych gustów. Decyzję o wystroju ich wnętrz podejmie za nich dwójka projektantów amatorów - Anny, ekstrawaganckiej scenografki, oraz Nadine, która inspiracje czerpie z korzeni. Druga rodzina to Gill Machins. Odmienność kulturowa oraz inne gusta pozbawiły nie tylko dom barw i życia, ale i same relacje między członkami rodziny. Bryan oraz Lucy zadbają o powiew świeżości w domu i życiu tego zmęczona małżeństwa.

Te dwie rodziny tak bardzo wstydzą się swoich domów, że nie zapraszają do nich gości. Daleysowie są w trakcie remontu od dwudziestu lat, a wszystko to za sprawą różnych gustów. Decyzję o wystroju ich wnętrz podejmie za nich dwójka projektantów amatorów - Anny, ekstrawaganckiej scenografki, oraz Nadine, która inspiracje czerpie ze swoich korzeni. Druga rodzina to Gill Machins. Odmienność kulturowa oraz inne gusta pozbawiły nie tylko dom barw i życia, ale i same relacje między członkami rodziny. Bryan bazujący na odcieniach szarości i awangardowych dodatkach oraz Lucy, zawodowa florystka, która uwielbia otaczać się zielenią i jej odcieniami, zadbają o powiew świeżości w domu i życiu tego zmęczona małżeństwa.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×