Ale talent

Papierowe dinozaury, Polska 2022

Dziś Talentula pokaże, jak zrobić z kolorowego papieru wesołe dinozaury. Takie wesołe zwierzęta sprzed wieków to sposób na inspirującą i wciągającą zabawę.

  • Czas trwania: 5 minut, Gatunek: Magazyn dziecięcy
  • Reżyseria: Katarzyna Urbańska

Ale talent w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Szymon Sabarański Montaż
  • Barbara Pacek Scenografia
  • Zofia Karaszewska Scenariusz
  • Katarzyna Urbańska Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Zapraszamy na spotkanie z najbardziej utalentowaną i pomysłową postacią znaną z anteny TVP ABC, czyli niezwykłą pajęczycą Talentulą. To właśnie ona wprowadzi najmłodszych w świat robótek ręcznych - pokaże krok po krokum, jak wykonać kolorowe, efektowne, a jednocześnie proste zabawki, ozdoby, dekoracje i prezenty. Postara się przekonać was, że nie trzeba mieć niesamowitych zdolności, aby każdy mógł w domu zrobić coś z niczego. Wystarczy odrobina chęci.

Zapraszamy na spotkanie z najbardziej utalentowaną i pomysłową postacią znaną z anteny TVP ABC, czyli niezwykłą pajęczycą Talentulą. To właśnie ona wprowadzi najmłodszych w świat robótek ręcznych - pokaże krok po kroku, jak wykonać kolorowe, efektowne, a jednocześnie proste zabawki, ozdoby, dekoracje i prezenty. Postara się przekonać was, że nie trzeba mieć niesamowitych zdolności, aby każdy mógł w domu zrobić coś z niczego. Wystarczy odrobina chęci. Ozdoby z masy piaskowej, które wymyśliła Telentula, są idealne na prezenty, ale będą też świetną ozdobą urodzinowego stołu. I wcale nie są trudne do wykonania. Sami zobaczcie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×