Alfabet strachu

Alfabet strachu, Polska

"Alfabet strachu" to autorski program telewizji TTV, który nie boi się dotykać trudnych tematów i skrywanych emocji. Każdy odcinek to trzy różne ludzkie lęki, które zostaną pokazane w formie prowokacji, konfrontacji oraz rozmowy.

  • Gatunek: Program dokumentalny
  • Prowadzący: Rafał Jarząbek

Alfabet strachu w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Rafał Jarząbek

Opis programu

ZwińRozwiń

Prowadzący program Rafał Jarząbek, vloger znany z kanału „Z dobrym słowem” na YouTubie , poszuka odpowiedzi na pytanie kogo i czego tak naprawdę się boimy. Dzisiejsza rzeczywistość często jest obarczona niepewnością, ryzykiem i podszyta strachem. A każdy człowiek odczuwa mniejsze, codzienne strachy lub większe, życiowe lęki i nie zawsze potrafi sobie z nimi radzić.

ALFABET STRACHU to autorski program telewizji TTV, który nie boi się dotykać trudnych tematów i skrywanych emocji. Każdy odcinek to trzy różne ludzkie lęki, które prowadzący Rafał Jarząbek przedstawi w formie prowokacji, konfrontacji oraz rozmowy. "Nasza stacja nieustannie eksperymentuje i poszukuje autorskich rozwiązań. Ten bardzo wymagający projekt zrealizowaliśmy z firmą Rochstar. Wierzę, że tak mocny, społeczny program zaskoczy, ale i wciągnie naszych widzów" - komentuje Lidka Kazen dyrektor programowa telewizji TTV. Prowadzący program Rafał Jarząbek, vloger znany z kanału "Z dobrym słowem" na YouTubie , poszuka odpowiedzi na pytanie kogo i czego tak naprawdę się boimy. Dzisiejsza rzeczywistość często jest obarczona niepewnością, ryzykiem i podszyta strachem. A każdy człowiek odczuwa mniejsze, codzienne strachy lub większe, życiowe lęki i nie zawsze potrafi sobie z nimi radzić. W trzecim odcinku ALFABETU STRACHU prowadzący wcieli się w rolę amanta, który wystawi na ciężką próbę ojców nastolatek. Zobaczymy jak zareagują, kiedy do drzwi zapuka mężczyzna po trzydziestce, który oświadczy im, że planuje wspólną przyszłość i ich ukochaną córką. Czy przyjmą fakt, że dziewczyna może chcieć związać się z mężczyzną, który może być rówieśnikiem jej rodziców? W kolejnej części odcinka, będziemy świadkami eksperymentu, który sprawdzi z czego wynika strach przed HIV. Czy jest to efekt niewiedzy, czy też realnych zagrożeń? Czy rodzice kilkulatków zgodzą się na wspólny wyjazd ich dzieci z chłopcem, zarażonym wirusem. Czy zdobędą się na odwagę, by porozmawiać o swojej decyzji z ojcem tego chłopca. Na koniec staniemy oko w oko z weteranem wojny w Afganistanie i jego szczerym wyznaniem, o tym jaką cenę zapłacił za bliskie spotkanie z śmiercią. Opowie o tym, co przeżył będąc świadkiem zastrzelenia pierwszego polskiego żołnierza, jego przyjaciela. Podzieli się swoimi doświadczeniami, jak ucierpiała jego psychika i czy strach z pola walki towarzyszy mu do dziś. O jak OJCOSTWO H jak HIV W jak WOJNA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×