Ameryka Express

Ameryka Express, Polska 2018

Trzy najsilniejsze duety walczą o zwycięstwo w programie. Kolejne etapy wyścigu zawierają nowe zadania, lecz tylko dwie pary mogą wejść do ścisłego finału i kontynuować grę.

 • Gatunek: Reality show
 • Prowadzący: Agnieszka Woźniak-Starak

Ameryka Express w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Agnieszka Woźniak-Starak

Opis programu

ZwińRozwiń

Trzy najsilniejsze duety walczą o zwycięstwo w programie. Pierwsza para, która wykona wszystkie trzy zadania i dotrze do prowadzącej wygra złoty amulet. Kolejny etap wyścigu rozpoczyna się biesiadą. Każdy uczestnik musi zejść rosół z krowim okiem. Po posiłku pary ruszają w dalszą drogę i przechodzą kolejne misje. Ostatni duet na mecie nie wchodzi do ścisłego finału. Pozostali uczestnicy kontynuują wyścig, a ich zadaniem jest skompletowanie wielobarwnej flagi Cuzco. Para, która dotrze do Świątyni Słońca i wciągnie flagę na maszt, wygra program.

Najbardziej emocjonujący program w polskiej telewizji powraca w nowej odsłonie i na nowym kontynencie. Uczestnicy, nauczeni doświadczeniem swoich poprzedników, spodziewali się trudnego i pełnego niespodzianek wyścigu. Jednak to, co przeżyli w Ameryce Południowej, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Do mety dotrą zawodnicy nie tylko najsilniejsi fizycznie i psychicznie, ale przede wszystkim ci, którzy potrafili ze swoim towarzyszem podróży stworzyć najmocniejszy duet. W programie bierze udział osiem par. Filip Chajzer z legendą polskiej telewizji - ojcem Zygmuntem, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem, Lara Gessler z kolegą Piotrem Sałatą, Tomasz Karolak z przyjacielem Jakubem Urbańskim, Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajską, Maciej Musiałowski z koleżanką Anną Małysą, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem i tworzący duet Fit Lovers Pamela Stefanowicz z narzeczonym Mateuszem Januszem. Po raz kolejny, przez bezdroża poprowadzi ich Agnieszka Woźniak-Starak. Reguły programu są niezmienne od początku. Uczestnicy mają przy sobie jednego dolara dziennie na osobę i to, co spakowali do plecaków. Na miejscu sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Przed nimi tysiące kilometrów do pokonania. Wyruszą z Ekwadoru, z jednej z najwyżej położonych stolic świata - Quito - do znajdującego się w Peru Cuzco. Będą podróżować krętymi serpentynami przez bardzo wysokie góry, nocować w lodowatych izbach, w odciętych od świata wioskach po to, by kolejnego dnia znaleźć się w najniebezpieczniejszych miastach Ameryki Południowej. Olbrzymie różnice temperatur, błyskawiczne zmiany pogody, a przede wszystkim choroba wysokościowa bardzo utrudnią podróż i dadzą się we znaki coraz bardziej wycieńczonym podróżnikom. Która z par wygra program i nagrodę główną zgromadzoną w amuletach zdobywanych po drodze? Kto odpadnie jako pierwszy? Jak sobie poradzą z misjami i ze zmęczeniem? Po raz kolejny tylko jedno jest pewne - dopóki wyścig trwa, wszystko jest możliwe.

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  Aleksandra Domańska wygrywa Reality-show Ameryka Express w TVN

  29.11.2018 19:01
 • Hajjs (gość)

  Ten Musiał to już dawno powinien ospasc nie można na niego patrzeć... Wrrr

  28.11.2018 21:21
 • Stały Widz (gość)

  Witam. Ostatni odcinek a właściwie konkurencja z całowaniem to skandal. Ktoś kto wymyśla te konkurencje ma naprawdę bardzo mały mózg. Co więcej uważam że Fitlovers nie wykonali zadania gdyż pocałunki odbywały się przez różowe kartki. Ci którzy odpadli powinni być przywróceni a Fitlovers zdyskwalifikowani z programu. Co więcej Ci którzy prawidłowo wykonali zadanie, zostali oskarżeni o molestowanie... koszmar. Co to w ogóle jest?

  11.11.2018 11:22
 • Jolka (gość)

  Najgorsze śmiecie dziś grały o amulet. Nie mogę patrzeć na tego Musiała i debilnych dredziarzy

  07.11.2018 22:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×