Ameryka Express

Ameryka Express, Polska 2020

Trzy najsilniejsze duety walczą o zwycięstwo w programie. Kolejne etapy wyścigu zawierają nowe zadania, lecz tylko dwie pary mogą wejść do ścisłego finału i kontynuować grę.

 • Gatunek: Reality show
 • Prowadzący: Daria Ładocha

Ameryka Express w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Daria Ładocha

Opis programu

ZwińRozwiń

Uczestnicy wracają do pierwotnych składów. Kolejny etap wyścigu odbywa się w zakorkowanej i niebezpiecznej Limie. Pierwsza para, która dotrze do legendarnego hotelu Grand Bolivar, będzie mogła spędzić noc w apartamencie prezydenckim. Wygrani mogą także zaprosić na ucztę i nocleg jeden z duetów. W drodze do hotelu uczestnicy muszą wykonać prostą misję - wejść do wskazanego przez prowadzącą program sklepu i zabrać z półki znany polski produkt.

Trzy najsilniejsze duety walczą o zwycięstwo w programie. Pierwsza para, która wykona wszystkie trzy zadania i dotrze do prowadzącej wygra złoty amulet. Kolejny etap wyścigu rozpoczyna się biesiadą. Każdy uczestnik musi zejść rosół z krowim okiem. Po posiłku pary ruszają w dalszą drogę i przechodzą kolejne misje. Ostatni duet na mecie nie wchodzi do ścisłego finału. Pozostali uczestnicy kontynuują wyścig, a ich zadaniem jest skompletowanie wielobarwnej flagi Cuzco. Para, która dotrze do Świątyni Słońca i wciągnie flagę na maszt, wygra program.

Komentarze

Skomentuj
 • Jolcia (gość)

  Najlepsza obsada !!! Oglądam każdy odcinek !!! Pozdrawiam wszystkich !!! Super edycja bo fajni ludzie.Wszystkim kibicuję bo są super !!! Niech wygrają najlepsi !!! Buziaki !!!😃😃😃😗😖😗

  13.05.2020 22:49
 • Mateusz Z (gość)

  Ten różal mi się nie podoba.

  08.04.2020 23:18
 • zybi1987 (gość)

  Pedały, lezby i pseudo celebryci jak wy to nazywacie "Gwiazdy"- ap ropo gwiazdy są na niebie a Waldek spod sklepu jest więcej wart niż Ci ludzie bo ma szacunek do innych i nie sprzedaje się za pieniądze :/ dlaczego nie wezmą do programu Waldka spod sklepu??? ze jeszcze jąkałaś miernota społeczna to ogląda :D

  12.12.2019 21:06
 • gość (gość)

  Aleksandra Domańska wygrywa Reality-show Ameryka Express w TVN

  29.11.2018 19:01
 • Hajjs (gość)

  Ten Musiał to już dawno powinien ospasc nie można na niego patrzeć... Wrrr

  28.11.2018 21:21
 • Stały Widz (gość)

  Witam. Ostatni odcinek a właściwie konkurencja z całowaniem to skandal. Ktoś kto wymyśla te konkurencje ma naprawdę bardzo mały mózg. Co więcej uważam że Fitlovers nie wykonali zadania gdyż pocałunki odbywały się przez różowe kartki. Ci którzy odpadli powinni być przywróceni a Fitlovers zdyskwalifikowani z programu. Co więcej Ci którzy prawidłowo wykonali zadanie, zostali oskarżeni o molestowanie... koszmar. Co to w ogóle jest?

  11.11.2018 11:22
 • Jolka (gość)

  Najgorsze śmiecie dziś grały o amulet. Nie mogę patrzeć na tego Musiała i debilnych dredziarzy

  07.11.2018 22:36

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×