Ameryka - stan zagrożenia

Polska 2002

Po 11 września 2001 roku USA stanęły przed nowym zadaniem - reagowaniem na zagrożenie atakiem terrorystycznym. Autor reportażu pokazuje, jak Amerykanie przygotowują się do życia w stanie zagrożenia.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Reportaż

Ameryka - stan zagrożenia w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Stanisław Wolny Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

W Stanach Zjednoczonych istnieje wiele instytucji, których zadaniem jest działanie w sytuacjach kryzysowych, jak powódź, trzęsienie ziemi, tornado czy pożar. Po 11 września ubiegłego roku stanęło przed nimi nowe zadanie: reagowanie na zagrożenie, którym jest atak terrorystyczny. Umiejętność zachowania się w takiej sytuacji powinni jednak posiąść wszyscy, także dzieci. Autor reportażu pokazuje, jak Amerykanie przygotowują się do życia w stanie zagrożenia.

W Stanach Zjednoczonych istnieje wiele instytucji, których zadaniem jest działanie w sytuacjach kryzysowych, jak powódź, trzęsienie ziemi, tornado, pożar. Po 11 września 2001 roku stanęło przed nimi nowe zadanie: reagowanie na zagrożenie, jakim jest atak terrorystyczny. Umiejętność zachowania się w takiej sytuacji powinni jednak posiąść wszyscy, także dzieci. Autor reportażu pokazuje, jak Amerykanie przygotowują się do życia w stanie zagrożenia. Reportaż, 25 min, Polska 2002 Scenariusz i realizacja: Stanisław Wolny

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×