Andanca - koncert Grażyny Auguścik

2007

Koncert promujący album Grażyny Auguścik "Andanca". Na płycie znalazły się utwory wykonywane w trzech językach, łączące elementy muzyki brazylijskiej, polskiej, a także techniki wokalnej scat.

  • Czas trwania: 70 minut, Gatunek: Koncert

Andanca - koncert Grażyny Auguścik w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Koncert promujący album Grażyny Auguścik "Andanca". Na płycie znalazły się utwory wykonywane w trzech językach, łączące elementy muzyki brazylijskiej, polskiej, a także charakterystycznej techniki wokalnej scat. W trakcie koncertu artystce towarzyszą znakomici muzycy, m.in: Paulinho Garcia, który jest jednym z unikalnych wykonawców muzyki brazylijskiej. Grażyna Auguścik współpracuje z tym wokalistą i gitarzystą już od dziesięciu lat.

Koncert promujący najnowszy album Grażyny Auguścik "Andanca", który ukazał się na rynku w marcu 2008 r. Na płycie znalazły się utwory wykonywane w 3 językach, łączące elementy muzyki brazylijskiej, polskiej a także charakterystycznej techniki wokalnej scat. Podczas koncertu artystce towarzyszą znakomici muzycy, m. in: Paulinho Garcia, który jest jednym z unikalnych wykonawców muzyki brazylijskiej. Grażyna Auguścik współpracuje z tym wokalistą i gitarzystą już od 10 lat. Nowa płyta jest ich drugim wspólnym albumem (pierwsza - "Fragile" z 2000 r. ). Jazz Forum napisał: "Grażyna Auguścik i Paulinho Garcia to dwa głosy stworzone dla siebie". Ten koncert jest tego potwierdzeniem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×