Andrew Zimmern i przysmaki z taxi

Chicago, USA

Andrew zwiedza Chicago z taksówkarzami z Chicago i z Pakistanu. Odwiedza lokale dla wtajemniczonych, takie jak nielegalna restauracja Krygz, kibicuje drużynie roller derby i poznaje legendę bluesa.

  • Gatunek: Turystyka

Andrew Zimmern i przysmaki z taxi w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Andrew zwiedza Chicago z dwoma taksówkarzami - z Chicago i z Pakistanu. Odwiedza lokale dla wtajemniczonych, takie jak nielegalna restauracja Krygz, kibicuje drużynie roller derby i poznaje legendę bluesa.

Szef kuchni Andrew Zimmern wie, że żeby odkryć prawdziwą naturę miasta, trzeba poznać jego mieszkańców. A pierwszym napotkanym miejscowym jest zazwyczaj taksówkarz. W nowym programie "Andrew Zimmern i przysmaki z taksi", Andrew zagląda do mało uczęszczanych dzielnic , które potrafią znaleźć tylko osoby wtajemniczone. Jego przewodnicy to wioślarz łodzi w Kaszmirze, gondolier w Wenecji lub taksówkarz na głębokim południu. Dzięki nim Andrew z bliska poznaje kolejne miejsca. Andrew i jego taksówkarz zabierają widzów na odkrywanie smaków i kultury z całkiem nowej perspektywy. Oczywiście Andrew nigdy nie jest w stanie długo wysiedzieć na tylnym siedzeniu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×