Anioł Pański

Anioł Pański, Watykan 2018

W każdą niedzielę widzowie są zapraszani do wysłuchania katechezy papieża Franciszka oraz do wspólnej modlitwy Anioł Pański z Ojcem Świętym i wiernymi zebranymi na placu św. Piotra w Watykanie.

 • Czas trwania: 12 minut, Gatunek: Transmisja

Anioł Pański w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

Anioł Pański to modlitwa maryjna, odmawiana przez cały rok z wyjątkiem okresu wielkanocnego. W Watykanie niedzielna modlitwa Anioł Pański jest odmawiana przez papieża, towarzyszy jej krótka katecheza z błogosławieństwem. W każdą niedzielę widzowie są zapraszani do wysłuchania katechezy oraz do wspólnej modlitwy z Ojcem Świętym i wiernymi zebranymi na placu św. Piotra w Watykanie.

Komentarze

Skomentuj
 • pielgrzym 2 (gość)

  chwalisz sie czy zalisz?ja juz wiele miejsc na swiecie zwiedzilemi nie pieprze o tym.

  02.02.2014 09:57
 • mike (gość)

  Prosze o zaktualizowanie danych (zdjecie i imie papieza)

  17.03.2013 11:47
 • ... (gość)

  z chęcią bym oglądał ale jakiś faszysta je wygłasza prawda jest jedna jak BÓG NIE WYBACZYŁ ŻYDOM ŚMIERCI SWEGO SYNA ,JAK ŚMIETANKA TOWARZYSKA NIE WYBACZA SMOLEŃSKA CHOĆ BYŁ TO CZAS WOJNY TAK POLACY NIE POWINNI WYBACZYĆ NIEMCOM TYCH LAT 1939-1945 DZIECI MATEK OJCÓW GAZOWANYCH I ŻYWCEM PALONYCH TYLKO DLA TEGO ŻE SĄ POLAKAMI

  03.02.2011 18:51
 • Pielgrzym (gość)

  Miałam tą wielką przyjemność uczestniczyć w katechezie Benedykta XVI i modlitwie "Anioł Pański" wspólnie z wiernymi na Placu św. Piotra w Watykanie w dniu 18.10.2009r. Jakie było moje rozgoryczenie, kiedy po powrocie do Polski, obejrzałam nagrany program na płycie DVD przez moich rodziców. To był zlepek. Dla widzów siedzących przed telewizorem wszystko jest uroczyste i podniosłe, ale dla pielgrzyma, który jeszcze raz na spokojnie chce obejrzeć i przeżyć tą podniosłą chwilę jest to bulwersujące.

  Jeśli chcecie uczestniczyć w katechezie "Anioł Pański" udajcie się do Rzymu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  29.10.2009 16:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×