Anna Dymna - spotkajmy się

Agnieszka Wydra, Polska 2019

Przesłaniem audycji jest zbliżenie dwóch światów: świata ludzi niepełnosprawnych i tych, którzy bez przeszkód funkcjonują w społeczeństwie. Program to intymna rozmowa z zaproszonymi gośćmi.

 • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Dyskusja

Anna Dymna - spotkajmy się w telewizji

ZwińRozwiń
 • Piątek 20.12.2019 06:10

  TVP 2

Multimedia

Twórcy

 • Marta Kądziela Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Program kierowany jest zarówno do osób niepełnosprawnych, jak i pełnosprawnych. Głównym przesłaniem audycji jest zbliżenie tych dwóch, wydawałoby się odrębnych, światów. To intymna rozmowa z zaproszonymi przez Annę Dymną gośćmi, w czasie której będą poruszane tematy dotyczące każdego człowieka, takie jak miłość, akceptacja, samotność, szczęście, wiara i nadzieja.

Gościem odcinka będzie Agnieszka Iwanicka chorująca na schizofrenię.

Komentarze

Skomentuj
 • zbyszek rządzki (gość)

  ej Anno Dymna jesteś mi bardzo intymna a tylko to wyznaję publicznie że na myśl o Tobie jest mi lirycznie nadziei sobie nie robię zamykam się w słowie i... marzę że jesteśmy razem ja i Ty ja dla Ciebie i strawny i sprawny z Tobą bo bez Ciebie po ziemi chodzę jedną nogą a gdyby razem

  obiema chodziłbym po niebie tak marzę i marzę

  15.09.2012 22:11
 • Józek (gość)

  Witam

  01.02.2010 21:24
 • modrylen@wp.pl. (gość)

  WITAM SERDECZNIE! Obejrzałem dzisiejszą liryczno- nastrojową rozmowę P.ANI SAM JESTEM INWALIDĄ I GRUPY/ale nie o moją osobę tutaj sprawa/ chciałbym P. ANI PODSUNĄĆ TEMAT / losy ! ! ! MŁODEGO CZŁOWIEKA/ ja mam prawie 60 lat/, którego poznałem w tym roku -6-m-cy temu. wszystko o nim-pparus.akcja.pl SZCZEGÓLNIE SERDECZXNIE POZDRAWIAM PANIĄ ANNĘ DYMNĄ,ZESPÓŁ REDAKCYJNY I WSZYSTKICH LUDZI DOBREGO SERCA... ZDZISŁAW BRZĄKAŁA,KĘPNO E-MAIL J/W. P.S.NAJWAŻNIEJSZE SŁOWA ZA C.K.NORWIDEM,,DOBROĆ I NADZIEJA"

  12.10.2009 13:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×