Arcybiskup Grzegorz Ryś w Jerozolimie

Arcybiskup Grzegorz Ryś w Jerozolimie, Polska 2020

Wywiad z arcybiskupem Grzegorzem Rysiem, którego udzielił w studiu TBN w Jerozolimie. Hierarcha odpowiada w nim na pytania dotyczące codziennej osobistej więzi z Bogiem.

  • Czas trwania: 18 minut, Gatunek: Reportaż

Arcybiskup Grzegorz Ryś w Jerozolimie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Wywiad z Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem, którego udzielił w studiu TBN w Jerozolimie. Odpowiada w nim na pytania dotyczące codziennej osobistej więzi z Bogiem. Uczy, jak otwierać się na Dobrą Nowinę i dar Ducha Świętego. Wyjaśnia, dlaczego warto czytać Biblię i uczestniczyć w życiu wspólnoty wierzących. Wskazuje, w jaki sposób zachowywać pokój w rodzinie i życzliwość w relacjach z innymi ludźmi.

Wywiad z Arcybiskupem Grzegorzem Rysiem, którego udzielił w studiu TBN w Jerozolimie. Odpowiada w nim na pytania dotyczące codziennej, osobistej więzi z Bogiem. Uczy jak otwierać się na Dobrą Nowinę i dar Ducha Świętego. Wyjaśnia dlaczego warto czytać Biblię i uczestniczyć w życiu wspólnoty wierzących. Wskazuje w jaki sposób zachowywać pokój w rodzinie i życzliwość w relacjach z innymi ludźmi. Ta rozmowa może stać się inspiracją zarówno dla osób świadomie wierzących jak i poszukujących duchowego wsparcia w trudnych czasach.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×