Artystyczna Niepodległa - 100 lat miłości

Artystyczna Niepodległa - 100 lat miłości, Polska 2018

Artyści prezentują najpiękniejsze polskie piosenki o miłości. Pojawią się także scenki w wykonaniu aktorów różnych pokoleń. Wystąpią m.in. Andrzej Strzelecki, Katarzyna Cerekwicka i Anita Lipnicka.

  • Czas trwania: 80 minut, Gatunek: Program artystyczny
  • Reżyseria: Bolesław Pawica

Artystyczna Niepodległa - 100 lat miłości w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Bolesław Pawica Reżyseria
  • Bolesław Pawica Scenariusz
  • Andrzej Strzelecki Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Widowisko artystyczno-muzyczne, podczas którego zostaną zaprezentowane najpiękniejsze polskie piosenki o miłości powstałe w ostatnim stuleciu - od czasów przedwojennych do współczesnych. Pojawią się także scenki w wykonaniu aktorów różnych pokoleń. Narratorzy w dowcipny sposób skomentują różne sposoby przeżywania miłości. Wystąpią m.in. Andrzej Strzelecki, Tomasz Sapryk, Elżbieta Romanowska, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak, Sławomir Orzechowski, Katarzyna Cerekwicka, Edyta Górniak, Anita Lipnicka, Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski.

Widowisko artystyczno - muzyczne rozgrywające się w Łazienkach Królewskich w Warszawie jest opowieścią o miłości na przestrzeni 100 lat. W koncercie usłyszymy najpiękniejsze polskie piosenki o miłości, od czasów przedwojennych do współczesnych. W klimat epoki wprowadzą widzów narratorzy, którzy w dowcipny sposób skomentują różne sposoby wyznawania i przeżywania miłości w ciągu stulecia. Temat zobrazują scenki aktorskie w wykonaniu lubianych aktorów młodego i starszego pokolenia. Wystąpią m.in. Andrzej Strzelecki, Tomasz Sapryk, Elżbieta Romanowska, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak, Sławomir Orzechowski, Katarzyna Cerekwicka, Sławomir Uniatowski, Edyta Górniak, Daria Zawiałow, Anita Lipnicka, Natalia Szroeder, Rafał Brzozowski i inni.

Komentarze

Skomentuj
  • Marzenna (gość)

    Co to jest "org"? W informacji o oryginalnym wykonawcy jest taki skrót. Skrót od słowa oryginalny to oryg.

    14.02.2019 21:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×