Audycje komitetów wyborczych

Sejm, Polska 2023

Audycje komitetów wyborczych ułożone zgodnie z przyznanym czasem i w kolejności wyłonionej w drodze losowania. Poszczególne audycje rozdzielono jednakową planszą oraz takim samym sygnałem dźwiękowym.

 • Czas trwania: 10 minut, Gatunek: Polityka

Audycje komitetów wyborczych w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze".

Audycje Komitetów Wyborczych ułożone w bloku, zgodnie z przyznanym czasem i kolejnością wyłonioną w drodze losowania, poszczególne audycje rozdzielone jednakową planszą oraz jinglem. Blok rozpoczyna się i kończy planszą o treści: "Odpowiedzialność za treść oraz jakość techniczną audycji wyborczych ponoszą Komitety Wyborcze". Czas bloku: 10 min. 02 sek. Komitety: 1 min. 26 sek. Kolejność bloku: 2. KW Konfederacja Wolność i Niepodległość 3. KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI4. KW Nowa Lewica 5. KW Polska Jest Jena6. KW Prawo i Sprawiedliwość7. KW Bezpartyjni Samorządowcy

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×