Bake Off Junior

Bake Off Junior, Polska 2018

Do walki o tytuł mistrza wypieków i 25 tys. zł staje 12 dzieci w wieku 9-13 lat. Młodzi adepci cukiernictwa zaserwują m.in.: drip cake, pizzę, babeczki, wieżę z herbatników i francuskie naleśniki.

  • Czas trwania: 49 minut, Gatunek: Rozrywka

Bake Off Junior w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Giorgos Stylianou Scenografia

Opis programu

ZwińRozwiń

Do walki o tytuł mistrza wypieków i nagrodę w wysokości 25 tys. zł staje dwanaścioro dzieci w wieku 9-13 lat. Jurorzy - Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki - przygotowali 20 konkurencji, podczas których ocenią umiejętności, wyobraźnię i kreatywność uczestników. Młodzi adepci sztuki cukierniczej zaserwują m.in.: drip cake, pizzę, babeczki, wieżę ze zdobionych herbatników i francuskie naleśniki. Muszą też ściśle trzymać się wyznaczonych zadań i nie mogą przekroczyć czasu ich wykonania.

Kuchnię Bake Off przejmują dzieci! Do walki o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków i 25 tysięcy złotych staje 12 dzieci w wieku 9 - 13 lat. Jurorzy programu - Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki - przygotowali aż 20 konkurencji, w trakcie których ocenią umiejętności, wyobraźnię i kreatywność uczestników pierwszej polskiej edycji Bake Off Junior. Młodzi adepci sztuki cukierniczej będą musieli przygotować m.in.: drip cake, pizzę, babeczki, wieżę ze zdobionych herbatników i francuskie naleśniki. Uczestnicy muszą trzymać się wyznaczonych zadań i nie mogą przekroczyć czasu na ich wykonanie. Wielka, kolorowa kuchnia umiejscowiona na terenie malowniczego, neorenesansowego pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim będzie areną, na której dojdzie do najpyszniejszej rywalizacji. Program prowadzą Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska.

Komentarze

Skomentuj
  • kj (gość)

    Pani Ido, czekałam, że zobaczę Panią w You Can Dance. Co się dzieje? Szkoda mi tego programu. Tego nowego nie oglądam, bo do szału doprowadzają mnie formacje, szczególnie dziecięce. To już nie to. Szkoda.

    02.10.2018 20:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×