Barbara Włodarczyk zaprasza

Pieniądze albo życie: czyli jak się leczyć w USA, Polska 2023

Barbara Włodarczyk, przy okazji omawianych filmów, rozmawia z ekspertami i reżyserami na ważne i aktualne tematy współczesnego świata. Wprowadzając widzów w tematykę filmów, porusza zagadnienia międzynarodowe i społeczne.

  • Czas trwania: 8 minut, Gatunek: Magazyn kulturalny
  • Reżyseria: Barbara Włodarczyk

Barbara Włodarczyk zaprasza w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Barbara Włodarczyk Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Gospodynią programu jest słynna dokumentalistka Barbara Włodarczyk, która przy okazji omawianych filmów rozmawia z ekspertami i reżyserami na ważne i aktualne tematy współczesnego świata. Wprowadzając widzów w tematykę filmów, porusza zagadnienia międzynarodowe i społeczne.

Kolejny sezon wyjątkowego cyklu, który na antenie TVP Dokument jest obecny od początku jej istnienia. Gospodynią programu jest słynna dokumentalistka Barbara Włodarczyk, która przy okazji omawianych filmów rozmawia z ekspertami i reżyserami na ważne i aktualne tematy współczesnego świata. Wprowadzając widzów w tematykę filmów, porusza zagadnienia międzynarodowe i społeczne. Wiosną wraz z Barbarą Włodarczyk opowiemy m.in. o obecności rosyjskich wojsk w Libii, o przyszłości Afganistanu i duchach niedawno zakończonej tam wojny oraz o problemach etnicznych Meksykanów w USA, którzy siłą są deportowani do Meksyku – kraju, w którym często nawet nigdy nie byli.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×