Benefis Janusza Majewskiego

Polska 2003

Benefis Janusza Majewskiego, wielokrotnie nagradzanego reżysera i autora scenariuszy. Nie zabraknie wspomnień ze Lwowa - miejsca urodzenia artysty, i z Mazur oraz anegdot z planów filmowych.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Benefis
  • Prowadzący: Krzysztof Jasiński

Benefis Janusza Majewskiego w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Krzysztof Jasiński

Opis programu

ZwińRozwiń

Benefis Janusza Majewskiego, reżysera i autora scenariuszy, wielokrotnie nagradzanego za swoją twórczość. W programie wezmą udział znakomici goście - artyści, przyjaciele, znajomi, którzy towarzyszyli jubilatowi w najważniejszych momentach życia. Będą to między innymi: Marian Opania, Ewa Wiśniewska, Marek Kondrat, Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Leon Niemczyk, Małgorzata Socha, Zbigniew Buczkowski. Nie zabraknie wspomnień z ukochanego Lwowa - miejsca urodzenia artysty, i z Mazur, anegdot z planów filmowych oraz niespodzianek.

Benefisem z Teatru Stu w Krakowie Dwójka uczci tym razem Janusza Majewskiego - znakomitego reżysera (m.in. "Po sezonie" - 2005, "Złoto dezerterów", "Siedlisko", "C.K. Dezerterzy", "Królowa Bona", "Zaklęte rewiry", "Zazdrość i medycyna", "Ja gorę!") i autora scenariuszy ( "Złoto Dezerterów", "C.K. Dezerterzy"), wielokrotnie nagradzanego za swoją twórczość. W programie wezmą udział znakomici goście, artyści, przyjaciele, znajomi, którzy towarzyszyli beneficjentowi w najważniejszych momentach życia. Będą to między innymi : Marian Opania, Ewa Wiśniewska, Marek Kondrat, Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Leon Niemczyk , Małgorzata Socha, Zbigniew Buczkowski. Nie zabraknie wspomnień z ukochanego Lwowa (miejsce urodzenia twórcy), czy z Mazur, anegdot z planów filmowych i niespodzianek (laudacji przyjaciół). Wieczór poprowadzi, już tradycyjnie, Krzysztof Jasiński.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×