Bert Pogromca

0

Bert Kreischer odwiedzi Sandusky w stanie Ohio, gdzie znajduje się Park Rozrywki Cedar Point z przerażającymi kolejkami górskimi.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Turystyka

Bert Pogromca w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Bert Kreischer to zwykły mężczyzna, który postanowił zmierzyć się z najbardziej morderczymi kolejkami górskimi, jakie można znaleźć tylko w Ameryce. Na początek Berta czeka konfrontacja z "Przerażającą Czwórką", czyli czterema najbardziej ekstremalnymi, największymi i najszybszymi kolejkami w parku rozrywki Cedar Point w stanie Ohio.

Bert Kreischer to zwykły facet, który postanowił zmierzyć się z najbardziej morderczymi kolejkami górskimi jakie można znaleźć tylko w Ameryce. Już same ich nazwy - 'Thunderhead', 'Big Shot', 'X-Scream', 'Intimidator', 'Afterburn' czy 'Master Blaster' - sugerują, że będziemy mieli do czynienia z rozrywką dla twardzieli. Na początek czeka go konfrontacja z "Przerażającą Czwórką", czyli czterema najbardziej ekstremalnymi, największymi i najszybszymi kolejkami w parku rozrywki Cedar Point. Wyzwaniu, któremu musi stawić czoła w zaledwie jedną godzinę, będzie towarzyszyć drżenie nóg i okrzyki przerażenia. Nie ma jednak czasu na odpoczynek, bo w kolejce czekają już inne atrakcje, nie mniej okrutne - od Las Vegas i New Hampshire, aż po Tennessee. Oprócz zdobywania rollercoasterów, Bert będzie wykonywać zadania, jakie postawią przed nim poznani po drodze tubylcy - w Teksasie i Południowej Karolinie. Bert nigdy nie odmawia i nic nie jest dla niego za trudne. W końcu to? Bert Pogromca!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×