Bez skazy

Bez skazy, Polska

Kwas hialuronowy, jad kiełbasiany, laser jagowo-neodymowy, nici PDO. To nie są hasła ze słownika chemicznego! To nazwy najbardziej popularnych zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej.

  • Gatunek: Magazyn poradnikowy
  • Prowadzący: Anna Orłowska

Bez skazy w telewizji

ZwińRozwiń
  • Sobota 13.06.2020 11:30 Odcinek 9

    TLC

Multimedia

Prowadzący

  • Anna Orłowska

Opis programu

ZwińRozwiń

Od pewnego czasu medycyna estetyczna stała się powszechnie dostępna. Salony kosmetyczne oferujące różnego rodzaju metody poprawiające wygląd można znaleźć prawie na każdym rogu ulicy. Z ich usług korzysta coraz więcej osób. Niestety, z różnym skutkiem. Jak uchronić się przed nieuczciwymi właścicielami gabinetów? Co zrobić z różnego rodzaju komplikacjami po źle wykonanych zabiegach? Czym kierować się w wyborze właściwego fachowca?

Program „Bez skazy” wraz z ekspertką, właścicielką SkinClinic Katarzyną Chwedoruk podpowie widzom, jak mądrze korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Obnaży działanie niekompetentnych kosmetyczek i lekarzy. Weźmie pod lupę popularne preparaty i reklamowane kosmetyki. Odpowie na nurtujące pytania dotyczące cen poszczególnych zabiegów. Czy można osiągnąć taki sam efekt płacąc mniej? A co z bezpieczeństwem? Eksperci opowiedzą o ryzyku, jakie wiąże się z korzystaniem z tego rodzaju usług.

W programie pojawi się także mistrzyni makijażu, Anna Orłowska, która podpowie, jak umalować się na różne okazje i zatuszować wszelkie niedoskonałości.

Kwas hialuronowy, jad kiełbasiany, laser jagowo-neodymowy, nici PDO. To nie są hasła ze słownika chemicznego! To nazwy najbardziej popularnych zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. "Bez skazy" bez żadnych skrupułów odkryje przed widzami wszystkie tajemnice biznesu, który w ostatnich latach przynosi w Polsce miliony złotych zysku. Ekspertka, właścicielka SkinClinic Katarzyna Chwedoruk, podpowie widzom, jak mądrze korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Obnaży działanie niekompetentnych kosmetyczek i lekarzy. Weźmie pod lupę popularne preparaty i reklamowane kosmetyki. Odpowie na nurtujące pytania dotyczące cen poszczególnych zabiegów. Czy można osiągnąć taki sam efekt, płacąc mniej? W programie pojawi się także mistrzyni makijażu Anna Orłowska, która podpowie, jak umalować się na różne okazje i zatuszować wszelkie niedoskonałości. Technologie opanowały świat. Nic dziwnego, że coraz częściej znajdują też zastosowanie w medycynie estetycznej. W najnowszym odcinku "Bez skazy" przekonamy się jak działają ultradźwięki, fala radiowa, podczerwień, laser frakcyjny czy tajemniczo brzmiąca: plazma. W rozwiązaniu których problemów pomagają? Dla kogo są wskazane? Jakie są przeciwskazania w ich stosowaniu? Kiedy widoczne są efekty i jak długo się utrzymują? Czy nowinki technologiczne znajdziemy również w kosmetykach do makijażu? Pewne produkty zaskoczyły nawet Anię Orłowską. Tego nie można przegapić!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×