Big Box Little Box

Big Box Little Box, Polska 2016

W programie rodziny albo grupy znajomych otrzymują tajemnicze paczki. Po rozpakowaniu muszą samodzielnie odgadnąć, jak działają przedmioty, które są w środku.

 • Gatunek: Rozrywka

Big Box Little Box w telewizji

ZwińRozwiń
 • Sobota 26.01.2019 06:00 Odcinek 5

  TV 4

 • Niedziela 27.01.2019 06:00 Odcinek 6

  TV 4

 • Sobota 02.02.2019 06:00 Odcinek 7

  TV 4

 • Niedziela 03.02.2019 06:00 Odcinek 8

  TV 4

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Uczestnicy programu dostają przesyłki w postaci dużych i małych pudełek, nie wiedząc, co znajduje się w środku. Po rozpakowaniu muszą sami odgadnąć przeznaczenie i zasadę działania otrzymanych przedmiotów oraz uruchomić je, a czasami także złożyć z pojedynczych części. Ich zmagania przynoszą różne rezultaty, lecz zawsze przebiegają w atmosferze dobrej zabawy.

Czym jest krążek ezoteryczny? Do czego służy poduszka strusia? Jak działa grill do jajek? Odpowiedzi na te pytania - już od 2 października w najnowszej polskiej produkcji Czwórki „Big Box Little Box”, którą widzowie stacji będą mogli oglądać w niedziele o godz. 20 i w poniedziałki o godz. 21. W programie rodziny i grupy znajomych próbują dojść do tego, jak działają niezwykłe i zaskakujące gadżety. Niektórym się to uda, inni mogą wpaść we frustrację, ale wszystko odbędzie się na wesoło. Czy którekolwiek z tych przedmiotów rzeczywiście są potrzebne zwykłym zjadaczom chleba? Sprawdzimy to na oczach widzów! W każdym odcinku bohaterowie programu dostają przesyłki w postaci dużych i małych pudełek. Nie wiedzą co jest w środku i po rozpakowaniu muszą sami odgadnąć przeznaczenie i zasadę działania otrzymanych przedmiotów oraz uruchomić je, a czasami nawet złożyć z pojedynczych części. Ich zmagania - z tak niecodziennymi wyzwaniami jak opanowanie obsługi lewitującego ekspozytora czy korzystanie z zestawu do gry w koszykówkę w toalecie - przynoszą różne rezultaty, ale zawsze przebiegają w atmosferze dobrej zabawy, która udziela się także widzom. W programie biorą udział osoby w różnym wieku, o różnych osobowościach, różnym stylu życia, różnych pasjach i różnym podejściu do technicznych nowinek, ale ich wspólnym mianownikiem jest ogromne poczucie humoru, pomysłowość i ciekawość poznawcza, z którą penetrują świat nowoczesnych gadżetów.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×