Bliżej

Bliżej, Polska

Redaktorzy reagują na aktualne wydarzenia i problemy z całej Polski. Przybliżają historie zwykłych ludzi, zmagających się z kłopotami, które mogą dotknąć każdego człowieka. Zjawiają się wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego.

  • Gatunek: Cykl reportaży

Bliżej w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Misja Kopenhaga - Reportaż WTK o niezwykle ciekawej historycznej misji. - Redaktorzy Bliżej reagują na aktualne wydarzenia i problemy z całej Polski. Przybliżają historie zwykłych ludzi, zmagających się z kłopotami, które mogą dotknąć każdego z nas. Zjawiają się wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego.

Smak domu - Redaktorzy Bliżej reagują na aktualne wydarzenia i problemy z całej Polski. Przybliżają historie zwykłych ludzi, zmagających się z kłopotami, które mogą dotknąć każdego z nas. Zjawiają się wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. - Redaktorzy Bliżej reagują na aktualne wydarzenia i problemy z całej Polski. Przybliżają historie zwykłych ludzi, zmagających się z kłopotami, które mogą dotknąć każdego z nas. Zjawiają się wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×