Bo mój chłopak piłkę kopie

Polska 2005

Telenowela dokumentalna o gwiazdach drużyny piłkarskiej Lech Poznań. Gospodarzem programu jest kibic Michał Nykowski. Widzowie poznają zawodników i ich rodziny.

  • Czas trwania: 15 minut, Gatunek: Telenowela dokumentalna

Bo mój chłopak piłkę kopie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Telenowela dokumentalna o gwiazdach drużyny piłkarskiej Lech Poznań. Gospodarzem programu jest kibic Michał Nykowski. Widzowie poznają zawodników i ich rodziny. Piłkarze opowiadają o mniej znanych faktach ze swojego życia, o karierze, planach, a żony o tym, jak przeżywają mecze mężów. Kamera towarzyszy sportowcom i rodzinom podczas zajęć codziennych, na zakupach, w szkole, podpatruje w szatni, na treningu i podczas wyjazdów na mecze.

Ttytuł telenoweli dokumentalnej o gwiazdach drużyny piłkarskiej Lech Poznań. Na telewizyjną opowieść, której bohaterem będzie między innymi Piotr Reiss i jego rodzina, zaprasza TVP3 Poznań. Gospodarzem programu jest kibic Michał Nykowski. Na razie widzowie będą mogli zobaczyć pilotażowe odcinki telenoweli. Jeśli pomysł się spodoba, to w kolejnych wystąpią również zawodnicy innych drużyn z całej Polski. W serialu będzie można zobaczyć nie tylko piłkarzy, ale także ich rodziny. Sami zawodnicy natomiast opowiadać będą o mniej znanych faktach ze swojego życia, o karierze, planach, a ich żony o tym jak przeżywają mecze swoich mężów. Kamera towarzyszy piłkarzom i ich rodzinom przy zajęciach codziennych, na zakupach, w szkole, podpatruje w szatni, na treningu i podczas wyjazdów na mecze. Projekt koordynuje Czesław Kaliszan.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×