Bosko dobrana para - wydanie specjalne

Match Made In Heaven Special, 0

Kulisy pracy największych biur matrymonialnych w Wielkiej Brytanii, które kojarzą osoby pod względem wyznawanej wiary. Kamera towarzyszy uczestnikom na każdym kroku, śledząc ich poczynania.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Rozrywka

Bosko dobrana para - wydanie specjalne w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Kulisy pracy największych i najpopularniejszych biur matrymonialnych w Wielkiej Brytanii, które kojarzą osoby pod względem wyznawanej wiary. Muzułmanie, żydzi i chrześcijanie opowiadają o tym, kogo szukają, dlaczego dopasowanie pod względem religijnym jest tak ważne oraz dlaczego korzystają z pomocy agencji. Kamera towarzyszy uczestnikom na każdym kroku, śledząc ich poczynania.

Kulisy pracy największych i najpopularniejszych biur matrymonialnych w Wielkiej Brytanii, które kojarzą osoby pod względem wyznawanej wiary. Muzułmanie, żydzi i chrześcijanie opowiedzą o tym, kogo szukają, dlaczego dopasowanie pod względem religijnym jest tak ważne oraz dlaczego korzystają z pomocy agencji, aby przejrzeć profile kandydatów, umówić się na randkę, a nawet rozpocząć związek. Kamera będzie towarzyszyć uczestnikom na każdym kroku, śledząc ich poczynania.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×