Bracia Collins biorą się do roboty

Bracia Collins biorą się do roboty, Polska 2020

Bracia Collins wyruszają w podróż do Indii, gdzie czekają ich ekstremalnie trudne zadnia. Spróbują odnaleźć się w ogromnym i pełnym kontrastów kraju, by udowodnić, że nie boją się ciężkiej pracy.

  • Gatunek: Rozrywka

Bracia Collins biorą się do roboty w telewizji

ZwińRozwiń
  • HIT Dnia

    Niedziela 12.07.2020 20:00 Odcinek 2

    TVN

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Bracia Collins wyruszają w podróż do Indii. Będą mierzyć się w trudnych warunkach z ekstremalnymi zadaniami. Czeka ich przekraczanie granic własnego komfortu. Wszystko po to, aby raz na zawsze udowodnić światu, że ciężkiej pracy się nie boją. Bracia nie tylko muszą poradzić sobie z robotą, ale także odnaleźć się w jednym z największych krajów świata. Indie są pełne kontrastów, różnorodnej tradycji i kultury, a na każdym kroku ogromna bieda miesza się z wielkim bogactwem.

Bracia Collins wyruszają w podróż do Indii. Ich zadaniem będzie zmierzenie się z ekstremalnymi zadaniami, w trudnych warunkach. Niekiedy będą zmuszeni przekraczać granice własnego komfortu. Wszystko po to, aby raz na zawsze udowadniać światu, że ciężkiej pracy się nie boją! Bracia Collins nie tylko zmierzą się z robotą, ale również muszą się odnaleźć w jednym z największych krajów świata - Indiach. W kraju kontrastów, różnorodnej tradycji, kultury, gdzie na każdym kroku ogromna bieda miesza się z wielkim bogactwem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×