Budując marzenia

Budując marzenia, Polska 2021

Kamera śledzi zmagania Anny Dereszowskiej i jej partnera, Daniela Duniaka, którzy zdecydowali się zrealizować marzenie i zbudować nowoczesną agroturystykę.

 • Gatunek: Lifestyle
 • Prowadzący: Anna Dereszowska, Daniel Duniak

Budując marzenia w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Anna Dereszowska
 • Daniel Duniak

Opis programu

ZwińRozwiń

Anna Dereszowska i jej partner, Daniel Duniak, zdecydowali się na zmianę życia i otworzenie własnego biznesu. W otoczeniu lasów i jezior postanowili spełnić marzenie i zbudować nowoczesną agroturystykę. Kamery śledzą każdy etap prac - od planowania, po budowanie i urządzanie kilku domków wypoczynkowych. Każdy z nich będzie miał inny styl. Widzowie poznają motywacje Anny Dereszowskiej oraz zobaczą trudności i niepokoje towarzyszące nowej inwestycji.

Anna Dereszowska i jej partner, Daniel Duniak w niepewnych czasach dla branży fotograficznej, teatralnej i filmowej, zdecydowali się na zmianę życia i otworzenie własnego biznesu. W otoczeniu lasów i jezior postanowili spełnić swoje marzenie - zbudować nowoczesną agroturystykę. Program reality pokaże prace na nowym terenie - od samego planowania, po budowanie i urządzanie kilku domków wypoczynkowych. Każdy z nich w zupełnie innym stylu, wszystko w urokliwej scenerii jezior. Znana aktorka pokaże nam swój osobisty świat, będzie poznawała lokalnych mieszkańców i ich regionalną kulturę. W wystroju wnętrz siedliska będzie chciała nawiązać do miejscowej tradycji i estetyki. Oglądający poznają motywacje Anny Dereszowskiej, zobaczą trudności i niepokoje towarzyszące nowej inwestycji. W każdym odcinku będziemy obserwować życie jej rodziny oraz zobaczymy, jak buduje swoje marzenia.

Komentarze

Skomentuj
 • Grub-ass x wiejska remiza xxx (gość)

  I co fajnego w tym, że sobie miastowi wykupują ziemie na pilskuch wsiach? Po za tym, żeby był "szoł", trzeba było własnymi rękami budować.

  08.01.2022 14:11
 • gość (gość)

  "Cudzymi rączkami " zbudować sobie wymarzony dom😏 Celebryci - wstyd.. ŻENADA ❗

  07.11.2021 10:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×