Co dalej?

Czy konserwatysta może być rewolucjonistą?, Polska 2022

Program prowadzą na zmianę Piotr Gociek i Mateusz Bosak. Rozmówcami gospodarzy są: socjolodzy, myśliciele, publicyści, futurolodzy. Tematem rozmów jest świat po epidemii koronawirusa.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Program publicystyczny

Co dalej? w telewizji

ZwińRozwiń

Obsada

  • Piotr Gociek

Twórcy

  • Paweł Krzemiński Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Program o obecnej sytuacji na świecie. Prowadzący zastanawiają się, jaka czeka nas przyszłość, czy należy się spodziewać, że Chiny osłabną i przestaną być potęgą ekonomiczną, czy wzmocnią się na tle osłabionego Zachodu. Program z udziałem gości prowadzą na zmianę Piotr Gociek i Mateusz Bosak. Wśród zaproszonych pojawią się: socjolodzy, myśliciele, publicyści, futurolodzy, którzy połączą się z gospodarzem programu za pomocą komunikatora internetowego.

Cykl nagrywany w wybranym wnętrzu Muzeum Powstania Warszawskiego. Poruszane są tematy dotyczące niepokojów naszych czasów. W centrum uwagi refleksja nad zjawiskami kulturowo - cywilizacyjnymi. Kryzys globalizacji, m.in: większość produkcji farmaceutycznej znajduje się w Chinach. Czy nie należałoby zrewidować europejskiej polityki farmaceutycznej? Dotyczy to także wielu innych dziedzin produkcji, gdzie Chiny są kluczowym dostawcą lub poddostawcą. Program z udziałem gości prowadzą na zmianę: Piotr Gociek i Mateusz Bosak. Wśród gości: socjolodzy, myśliciele, publicyści, futurolodzy itd. Łączenie poprzez komunikator internetowy, np. Skype'a.

Komentarze

Skomentuj
  • Mateusz (gość)

    Dziś program będzie nadany w TVP Polonia TVP Historia TVP Wilno TVP World tłumaczenie na angielski i internetowych kanałach wentylacyjnych TVP.TVP kultura 2 i TVP Historia 2.

    11.01.2022 18:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×