Cofnij czas

Cofnij czas, Polska 2015

Program przedstawia historie osób, którę znalazły się w krytycznym momencie życia i zrozumiały, że jeśli nie zawalczą o siebie, grozi im poważna choroba lub przedwczesna śmierć. W każdym odcinku jeden bohater, pod opieką lekarzy, trenerów, dietetyków i psychologów, stoczy walkę o powrót do dobrej formy.

 • Gatunek: Magazyn poradnikowy

Cofnij czas w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Palisz papierosy? Pijesz alkohol? Pochłaniasz hamburgery i frytki z prędkością światła? Twój ulubiony sport to leżenie na kanapie? Masz dwadzieścia pięć lat, a Twoje ciało jest sprawne jak u osiemdziesięciolatka? Weź się do roboty i „Cofnij czas”! Zegar tyka!

Wiele osób uważa, że można bezkarnie jeść śmieciowe jedzenie, pić słodzone napoje, nadużywać alkoholu i nie dbać o ruch oraz odpoczynek. Tymczasem tłusta dieta, nałogi i złe przyzwyczajenia doprowadzają nasze zdrowie do ruiny. A badania niezbicie wskazują, że taki organizm jest starszy niż w rzeczywistości. Czas coś z tym zrobić!

Nowy program TVN Style pomoże dwunastu osobom, które znalazły się w krytycznym momencie swojego życia i zrozumiały, że jeśli nie zawalczą o siebie, grozi im poważna choroba lub nawet przedwczesna śmierć. W każdym odcinku jeden bohater stoczy zaciętą walkę o powrót do dobrej formy i spróbuje cofnąć czas. Wszystko pod czujnym okiem ekspertów: lekarzy, trenerów, dietetyków i psychologów. W programie nie zabraknie także uniwersalnych i prostych porad dotyczących zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i kształtowania innych dobrych nawyków.

Wiele osób uważa, że można bezkarnie jeść śmieciowe jedzenie, pić słodzone napoje, nadużywać alkoholu i nie dbać o ruch oraz odpoczynek. Tymczasem tłusta dieta, nałogi i złe przyzwyczajenia doprowadzają nasze zdrowie do ruiny. A badania niezbicie wskazują, że taki organizm jest starszy niż w rzeczywistości. Czas coś z tym zrobić! Nowy program TVN Style pomoże dwunastu osobom, które znalazły się w krytycznym momencie swojego życia i zrozumiały, że jeśli nie zawalczą o siebie, grozi im poważna choroba lub nawet przedwczesna śmierć. W każdym odcinku jeden bohater stoczy zaciętą walkę o powrót do dobrej formy i spróbuje cofnąć czas. Wszystko pod czujnym okiem ekspertów: lekarzy, trenerów, dietetyków i psychologów. W programie nie zabraknie także uniwersalnych i prostych porad dotyczących zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i kształtowania innych dobrych nawyków. Bohaterką kolejnego odcinka jest 34-letnia Agnieszka. Jeszcze kilka lat temu Aga była atrakcyjną, szczupłą kobietą, która dobrze czuła się w swojej skórze. Nosiła szpilki oraz seksowne ubrania podkreślające jej zgrabną figurę. Duże ilości tłustego, niezdrowego jedzenie, hektolitry piwa oraz tysiące wypalonych papierosów spowodowały, że Agnieszka w niczym już nie przypomina tamtej pewnej siebie, kwitnącej kobiety sprzed lat. Nadwaga, opuchnięta twarz, trudności w wykonywaniu najprostszych czynności - tak wygląda teraz codzienność kobiety. Impulsem do tego, aby zmienić swoje życie był dla Agnieszki fakt, że jest mamą i chciałaby w zdrowiu dożyć późnej starości. Kobieta zdaje sobie jednak sprawę z tego, że prowadząc taki, a nie inny tryb życia czeka ją raczej przedwczesna śmierć niż szczęśliwa starość. Czy dzięki pomocy dr Ewy i jej ekspertów Agnieszce uda się zmienić swoje złe nawyki żywieniowe oraz wrócić do aktywności fizycznej? Odpowiedź znajdziecie w kolejnym odcinku programu "Cofnij czas".

Komentarze

Skomentuj
 • Paulina Znamiec (gość)

  Paulina Znamiec

  04.10.2019 12:12
 • Małgorzata (gość)

  Po obejrzeniu tego materiałów myślę że to moja ostatnia szansa aby schudnąć proszę o kontakt do programu pozdrawiam

  04.10.2019 11:19
 • Małgorzata (gość)

  Poproszę o kontakt do programu

  04.10.2019 11:17
 • kowalska (gość)

  Serdecznie proszę o namiary na tych specjalistów chętnie osobiście pojadę do nich prywatnie z nadzieją że mi pomogą .proszę o nazwisko lekarza miasto gdzie mogę ich znaleźć 😊

  02.10.2019 23:00
 • Magdalena (gość)

  Chciałam być prosić o kontakt to Pani która zajmuje się dieta miała bym kilka pytań. Pozdrawiam

  25.09.2019 12:47
 • Marzena (gość)

  Program jest super szczególnie dla osób otyłych. Czyli takich jak ja. Jestem młoda mam24 lata ale nie umiem patrzeć na siebie. Bardzo bym prosiła o jakiś kontakt :)

  20.06.2019 18:28
 • Jolka (gość)

  Program jest rewelacyjny. Pomoc lekarzy dietetyków i trenerów są bardzo pomocne. Sama bardzo chętnie wzięłabym udział w takim programie. Byłabym wdzięczna za jakieś namiary. Pozdrawiam serdecznie Jolka

  04.04.2019 11:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×