Coldplay: koncert w São Paulo

Coldplay: Live In São Paulo, Wielka Brytania 2018

Zespół Coldplay prezentuje przedostatni koncert trasy "A Head Full Of Dreams Tour", która przyciągnęła w sumie 5,5 mln fanów na całym świecie.

  • Czas trwania: 120 minut, Gatunek: Koncert
  • Reżyseria: Mat Whitecross

Coldplay: koncert w São Paulo w telewizji

ZwińRozwiń
  • Niedziela 01.03.2020 11:30

    HBO3

Multimedia

Twórcy

  • Mat Whitecross Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Zespół Coldplay prezentuje przedostatni koncert trasy "A Head Full Of Dreams Tour", która przyciągnęła w sumie 5,5 mln fanów na całym świecie. Brytyjski zespół słynie ze spektakularnych stadionowych występów. Show w São Paulo nie był wyjątkiem. Coldplay od lat jest jednym z najpopularniejszych zespołów muzycznych na świecie. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród, m.in. osiem statuetek Brit Awards, pięć wyróżnień na ceremonii MTV Video Music Awards oraz siedem statuetek Grammy.

Zespół Coldplay prezentuje przedostatni koncert swojej trasy koncertowej A Head Full Of Dreams Tour, która przyciągnęła w sumie 5,5 mln fanów na całym świecie. Brytyjski zespół słynie ze spektakularnych stadionowych występów. Show w Sao Paulo nie było wyjątkiem. Coldplay od lat jest jednym z najpopularniejszych zespołów muzycznych na świecie. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród m.in. osiem statuetek Brit Awards, pięć wyróżnień na ceremonii MTV Video Music Awards oraz siedem statuetek Grammy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×