Cuda odszyfrowane

Uzdrowiciel w tatuażach, stygmatyk i szeptuchy, USA

Uzdrowiciel podróżuje po Ameryce. Pokryty tatuażami mężczyzna wierzy, że przepływa przez niego moc Ducha Świętego, która potrafi leczyć chorych.

 • Gatunek: Dokument

Cuda odszyfrowane w telewizji

ZwińRozwiń
 • Niedziela 24.11.2019 00:45 Odcinek 5 (Sezon 1)

  Nowa TV

 • Niedziela 24.11.2019 23:55 Odcinek 6 (Sezon 1)

  Nowa TV

 • Niedziela 01.12.2019 00:00 Odcinek 7 (Sezon 1)

  Nowa TV

 • Poniedziałek 02.12.2019 00:00 Odcinek 8 (Sezon 1)

  Nowa TV

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W roku 2006 Bruce Van Natta uległ ciężkiemu wypadkowi. Przygnieciony przez ciężarówkę mężczyzna był na granicy śmierci, gdy doświadczył nadzwyczajnego przeżycia. Twierdzi, że unosił się nad swoim ciałem i widział stojące nad nim anioły. Widzowie przekonają się, jak nauka tłumaczy jego wizje. Ponadto wizyta w świątyni w Radżasthanie - cudowne miejsce dla milionów hinduistów. Wielu pielgrzymów utrzymuje, że popadło tam w mistyczny trans.

Na całej kuli ziemskiej miliony ludzi wierzą w przepowiednie proroków, nadprzyrodzone wizje, cudowne ozdrowienia, moc relikwii, opętania oraz kontakty z duchami. Twórcy serii sprawdzają, czy istnieją naukowe wyjaśnienia tych fenomenów. Ekipa programu podróżuje po kilku kontynentach, by poznać relacje osób, które doświadczyły cudów. Dowody nadprzyrodzonej ingerencji są następnie badane przez naukowców i sceptyków, którzy szukają racjonalnego wytłumaczenia niezwykłych wydarzeń. Widzowie mogą przekonać się o sile wiary i potędze samoleczenia i zobaczyć, jak ludzie szukają sensu w otaczającym ich świecie.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×