Cudotwórcy: brat kontra brat

brat kontra brat 4, USA/Kanada 2017

Rywalizacji pomiędzy bliźniętami ciąg dalszy. Jonathan i Drew Scottowie w kilka dni przearanżują salony, kuchnie i łazienki. Nie zabraknie również wyjątkowych nagród i kontrowersyjnych wyzwań.

 • Czas trwania: 41 minut, Gatunek: Reality show

Cudotwórcy: brat kontra brat w telewizji

ZwińRozwiń
 • Dzisiaj 12:35 Odcinek 6 (Sezon 5)

  Zoom TV

 • Sobota 04.04.2020 23:50 Odcinek 5 (Sezon 5)

  DOMO+

 • Niedziela 05.04.2020 10:40 Odcinek 5 (Sezon 5)

  DOMO+

 • Sobota 11.04.2020 23:50 Odcinek 6 (Sezon 5)

  DOMO+

 • Niedziela 12.04.2020 10:40 Odcinek 6 (Sezon 5)

  DOMO+

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Rywalizacji pomiędzy słynnymi bliźniętami ciąg dalszy. Jonathan i Drew Scottowie w zaledwie kilka dni przearanżują salony, kuchnie, łazienki i nie tylko. Nie zabraknie również wyjątkowych nagród i kontrowersyjnych wyzwań. Na zwycięzców każdego z pojedynków czeka między innymi: spotkanie z Waynem Newtonem oraz prywatna wycieczka po jego posiadłości w Las Vegas czy wspólny występ z legendarnym iluzjonistą Davidem Copperfieldem. Przegrany z kolei za pomocą szczoteczki do zębów będzie czyścił samochody, jak również występował w roli showgirl.

Uwielbiani przez widzów Domo+ eksperci w dziedzinie nieruchomości - Jonathan i Drew Scottowie po raz czwarty skonfrontują własne umiejętności i powalczą o wyjątkowe nagrody. Rywalizacji pomiędzy słynnymi bliźniętami ciąg dalszy. W czwartej serii programu Jonathan i Drew Scottowie w zaledwie kilka dni przearanżują salony, kuchnie, łazienki i nie tylko… Nie zabraknie również wyjątkowych nagród i kontrowersyjnych wyzwań. Na zwycięzców każdego z pojedynków czeka między innymi: spotkanie z Waynem Newtonem oraz prywatna wycieczka po jego posiadłości w Las Vegas czy wspólny występ z legendarnym iluzjonistą Davidem Copperfieldem. Przegrany z kolei za pomocą szczoteczki do zębów będzie czyścił bezcenne samochody, jak również występował w roli showgirl.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×