Czaruj wyobraźnią

USA 1996

Spędzanie czasu w domu nie musi wiązać się z nudą. Wystarczy spojrzeć przez "czarodziejskie okulary" i okaże się, że mieszkanie kryje mnóstwo tajemnic.

  • Czas trwania: 35 minut, Gatunek: Program dla dzieci

Czaruj wyobraźnią w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Przyjaciele z ulicy Sezamkowej zapraszają do odbycia niezwykłej podróży w głąb własnej wyobraźni. Spędzanie czasu w domu nie musi wiązać się z nudą. Wystarczy spojrzeć przez "czarodziejskie okulary" i okaże się, że mieszkanie kryje mnóstwo tajemnic. Z niektórych odpadów używanych w recyclingu, np. pudełek kartonowych, plastikowych butelek, puszkach po napojach, można wyczarować nowe zabawki.

Czaruj Wyobraźnią!!!! Przyjaciele z Ulicy Sezamkowej zapraszają do odbycia niezwykłej podróży w głąb własnej wyobraźni. Pewnie trudno uwierzyć, że siedzenie w domu niekoniecznie musi wiązać się z nudą. Wystarczy spojrzeć "przez czarodziejskie okulary" na to, co nas otacza a okaże się, że dom kryje mnóstwo tajemnic i można w nim przeżyć niesamowite przygody. Z niektórych odpadów używanych w recyclingu, jak np. pudełka kartonowe, plastikowe butelki czy puszki po napojach można wyczarować nowe, świetne zabawki, zaś pudło ze starymi ubraniami może stać się doskonałą inspiracja do zabawy w przebieranki. Jedyne, co będzie potrzebne to nieograniczona fantazja, która pozwoli zmieniać się w nieustraszonych piratów, piękne królewny, dzielnych rycerzy czy niezwykłe czarodziejki!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×