Czas na show. Drag me out

Czas na show. Drag me out, Polska 2024

Sześciu przedstawicieli show-biznesu decyduje się zderzyć męskie "ja" ze światem drag queens. Wspomagani przez mentorki uczestnicy będą mierzyć się w "lip sync battle".

 • Gatunek: Show
 • Prowadzący: Mery Spolsky

Czas na show. Drag me out w telewizji

ZwińRozwiń
 • Powtórka

  Jutro 23:50 Odcinek 6

  TVN

 • Poniedziałek 15.04.2024 23:20 Odcinek 5

  TVN 7

 • Poniedziałek 22.04.2024 23:45 Odcinek 6

  TVN 7

Multimedia

Prowadzący

 • Mery Spolsky

Opis programu

ZwińRozwiń

W programie sześciu śmiałych przedstawicieli show-biznesu decyduje się zderzyć własne męskie "ja" z barwnym i artystycznym światem drag queens. W trakcie sześciu tygodni wspomagani przez mentorki uczestnicy show nauczą się sztuki spektakularnego makijażu oraz kreowania stroju scenicznego, a także dowiedzą się, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Następnie wszyscy zmierzą się w "lip sync battle", z której tylko jedna para wyjdzie zwycięsko.

Zjawiskowy "Czas na Show. Drag Me Out", to pierwszy taki tytuł w polskiej telewizji. Program zagwarantuje świetną zabawę w studio i, przede wszystkim, przed ekranami. "Czas na Show. Drag Me Out" przybliży nam barwny świat Drag, artystycznego performance'u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Przez sześć tygodni będziemy towarzyszyć szóstce rozpoznawalnych mężczyzn w przygodzie ich życia i pokażemy ich drugą twarz. Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć swoje męskie "ja" z barwnym i artystycznym światem Drag Queens. Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę - zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Przed którą pojawi się nie lada wyzwanie - będzie musiała stanąć do ekscytującej "lip sync battle". A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną - diademy królowych?

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 2.5 Głosów: 2

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×