Czesław Niemen w Operze Leśnej w Sopocie

1990

Przypomnienie koncertu Czesława Niemena zarejestrowanego 25 sierpnia 1990 r. w Operze Leśnej w Sopocie z okazji dziesiątej rocznicy powstania związku zawodowego i ruchu społecznego "Solidarność".

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Koncert

Czesław Niemen w Operze Leśnej w Sopocie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

25 sierpnia 1990 r. Czesław Niemen dał solowy koncert w Operze Leśnej w Sopocie z okazji dziesiątej rocznicy powstania związku zawodowego i wielkiego ruchu społecznego "Solidarność". Organizatorami koncertu były: Bałtycka Agencja Artystyczna (BART) oraz PSJ Warszawa i Agencja Artystyczna "Artus" z Lublina. Niemen zaprezentował swoje największe przeboje, m.in.: "Wspomnienie", "Wiem, że nie wrócisz", "Stoję w oknie", "Jednego serca", "Płonąca stodoła", "Czy mnie jeszcze pamiętasz?", "Czas jak rzeka" i "Dziwny jest ten świat".

25 sierpnia 1990 r. Czesław Niemen dał solowy koncert w Operze Leśnej w Sopocie z okazji dziesiątej rocznicy powstania związku zawodowego i wielkiego ruchu społecznego Solidarność. Organizatorami koncertu były: Bałtycka Agencja Artystyczna (BART) oraz PSJ Warszawa i Agencja Artystyczna "Artus" z Lublina. W tej części artysta zaprezentował swoje klasyczne przeboje: "Wspomnienie", "Wiem, że nie wrócisz", "Stoję w oknie", "Jednego serca", "Płonąca stodoła", "Czy mnie jeszcze pamiętasz? ", "Czas jak rzeka", "Dziwny jest ten świat". Koncert zarejestrowany został przez Oddział TVP w Gdańsku, a wyboru nagrań dokonał sam wykonawca. Pokazywana jako pierwsza część koncertu p. t. "Dziwny jest ten świat" w rzeczywistości stanowiła drugą część recitalu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×