Dave Salmoni wśród lwów

Into the Pride, 0

Pierwsze tygodnie Dave'a Salmoni wśród lwów w afrykańskim buszu. Podróżnik ma problemy z lokalizacją zwierząt. Okazuje się także, że wielkie koty są bardziej agresywne, niż się spodziewano.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Zwierzęta

Dave Salmoni wśród lwów w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Dave Salmoni spędza zupełnie sam ponad pół roku w sercu namibijskiego rezerwatu, aby nawiązać doskonały kontakt ze stadem dzikich lwów. Musi oswoić je na tyle, aby przestały atakować coraz liczniej przybywających do Namibii turystów. Jeśli jego misja ratunkowa się nie powiedzie, zwierzęta będą skazane na śmierć.

Dave Salmoni spędza zupełnie sam ponad pół roku w sercu namibijskiego rezerwatu, aby nawiązać doskonały kontakt ze stadem dzikich lwów. Musi oswoić je na tyle, aby przestały atakować coraz liczniej przybywających do Namibii turystów. Prześledź wraz z kanałem Animal Planet niesamowitą podróż tresera zwierząt, któremu w dzień towarzyszy ekipa filmowa, ale w nocy sam musi sprostać atakom dzikiej zwierzyny, która buszuje w pobliżu jego obozowiska! Jednak Dave cały czas pamięta, że najważniejsze w całej wyprawie nie są jego lęki, lecz oswojenie lwów z obecnością człowieka na ich terytorium. Poznaj lwy żyjące w wielkim stadzie i dowiedz się, dlaczego będą skazane na śmierć, jeśli misja ratunkowa Dave'a się nie powiedzie! Czy słynny treser poradzi sobie z najtrudniejszym i śmiertelnie niebezpiecznym zadaniem? By zaprzyjaźnić się z lwami, musi podejść do nich naprawdę blisko! Treser powoli zdobywa zaufanie agresywnych zwierząt i ma szansę stać się pierwszym człowiekiem, który będzie prawdziwym członkiem grupy! Zobacz, jak Dave wykona swoją misję i czy uda mu się nawiązać przyjaźń z groźnymi drapieżnikami!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×