Demakijaż

Agnieszka i Wojciech Błach, Polska 2020

Program, w którym widzowie mają okazję bliżej poznać kobiety ze świata showbiznesu i polityki. Zaproszeni goście opowiadają o życiu, radościach i chwilach zwątpienia.

  • Czas trwania: 22 minut, Gatunek: Rozmowa
  • Reżyseria: Joanna Makowska

Demakijaż w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Joanna Makowska Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Dziennikarz, prezenter telewizyjny i aktor Krzysztof Ibisz jest gospodarzem nowej odsłony programu "Demakijaż". Jego urok osobisty, doświadczenia z bycia osobą popularną oraz naturalna ciekawość drugiego człowieka sprawią, że znane z okładek Polki zrzucają przed nim medialną maskę i odkrywają największe tajemnice. W atmosferze kameralnego spotkania toczyć się będą rozmowy o życiu, radościach i chwilach zwątpienia, które są doświadczeniem każdego z nas. Bohaterkami drugiego sezonu są aktorki, piosenkarki, pisarki, dziennikarki, kobiety sportu i biznesu, jakich nie znamy na co dzień. Prawda bywa o wiele ciekawsza niż fikcja. Co wyniknie ze spotkań Krzysztofa Ibisza z osobowościami życia publicznego, przekonamy się w programie "Demakijaż".

Krzysztof Ibisz zaprasza do rozmowy znane Polki, które pozbywają się medialnej maski i odkrywają różne tajemnice. W atmosferze kameralnego spotkania toczą się opowieści o życiu, radościach i chwilach zwątpienia. Bohaterkami drugiego sezonu programu są aktorki, piosenkarki, pisarki, dziennikarki, kobiety sportu i biznesu. Podczas rozmów okazuje się, że często prawda bywa o wiele ciekawsza niż fikcja.

Komentarze

Skomentuj
  • ciekawe czy przez cały sezon gośćmi będą pary (gość)

    Nawet jeśli nie to nie pierwszy duet w programie. Zwykle jednak gośćmi programu są panie. Bardzo chętnie obejrzałabym odcinek z Iwoną Cichosz. I może Anetą Zając gdzie opowiedziałaby o swojej podwójnej roli w serialu Pierwsza miłość. Za tę nowszą rolę czyli postać Dominiki mogłaby być nominowana do Telekamer. Pozostając jednak przy samym programie uważam, że ciekawy byłby też cały sezon z panami jako gośćmi. Do tej pory był chyba jeden taki odcinek. Wówczas gościem był Popek. Ogromnie ucieszyłby mnie i interesował np. odcinek, w którym gościem byłby Stefano Terrazzino. To bardzo interesujący człowiek. Zwłaszcza teraz taki odcinek byłby bardzo na miejscu, bo zaledwie kilka dni temu minęło 15 lat pobytu Stefano w Polsce. To naprawdę dobry materiał na ciekawą rozmowę.

    20.04.2020 13:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×