Długie uszy na polanie

Ctyri usi na mezi, Czechy 2006

Królik i zając wykopali nory na jednej ścieżce. Postanowili wyruszyć w świat w poszukiwaniu miejsca na dom. Dotarli do polany. Zając zbudował sobie domek pod sosną, a króliczek pod krzakiem bzu.

  • Czas trwania: 15 minut, Gatunek: Dobranocka

Długie uszy na polanie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Królik i zając wykopali nory na jednej ścieżce. Gdy spotykają się, są przyjaciółmi, trochę sobie zazdroszczą, czasem się kłócą, a nawet wdają się w bójkę. W końcu dochodzą do wniosku, że dwóch przyjaciół może się doskonale dogadywać, mieszkając w jednej norze. Zając i króliczek dorośli i postanowili wyruszyć w świat w poszukiwaniu miejsca na dom. Dotarli do polany. Na jednym końcu stał krzak bzu, a na drugim sosna. Zając zbudował sobie domek pod sosną, a króliczek pod krzakiem bzu.

Królik i zając wykopali swoje nory na jednej ścieżce, gdy spotkają się zostaną przyjaciółmi, trochę sobie zazdroszczą, czasem się kłócą, a nawet wdają się w bójkę, ale w końcu dochodzą do wniosku, że dwóch przyjaciół może się doskonale dogadywać, mieszkając w jednej norze. Zając i króliczek dorośli i postanowili wyruszyć w świat w poszukiwaniu miejsca na dom. Dotarli do polany. Na jednym końcu polany stał krzak bzu, a na drugim sosna. Zając zbudował sobie domek pod sosną, a króliczek pod krzakiem bzu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×