Dobre historie

Apostolstwo trzeźwości, Polska 2022

Program przedstawia dobroczynną działalność Kościoła katolickiego na przykładach konkretnych historii - zarówno z perspektywy osób udzielających pomocy, jak i ją otrzymujących.

 • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Magazyn
 • Reżyseria: Grzegorz Sadurski
 • Prowadzący: Anna Pacho, Monika Woźniak

Dobre historie w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

 • Anna Pacho
 • Monika Woźniak

Twórcy

 • Grzegorz Sadurski Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

To miejsce służy wszystkim, którym sprawa trzeźwości naszego narodu nie jest obojętna. Tu drzwi są zawsze otwarte dla cierpiących z powodu choroby alkoholowej - swojej lub bliskiej osoby. Tym razem mobilne studio Dobrych historii stanęło w Ośrodku Apostolstwa Trzeźwości w Zakroczymiu.

Tutaj każdy chory może odetchnąć z ulgą, znaleźć ukojenie w bólu, by w jego sercu zamiast lęku, zagościła nadzieja. Taki cel przyświeca Hospicjum Sióstr Felicjanek, które wierzą, że ostatnia droga nie musi być pełna rozpaczy, może być jasna i pełna nadziei, dbają o to nie tylko pracownicy, ale również wolontariusze. O ich spotkaniu z terminalnie chorymi porozmawiamy w mobilnym studiu Dobrych historii, które tym razem stanęło w Warszawie.

Komentarze

Skomentuj
 • Ania (gość)

  Bardzo prosimy o przywrócenie emisji serialu Wieczna miłość na godzinę 15:20 w TVP 3, tak jak było wcześniej. Na pewno ogląda ten serial sporo ludzi (w tym również pierwszy raz), zwłaszcza iż jest to jeden z najważniejszych seriali tureckich. Myślę, że ten program może być spokojnie nadawany później, zwłaszcza iż wątpię by oglądało go więcej ludzi.

  05.10.2021 15:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×