Dobre historie

Bonifratrzy Dom Geriatryczny, Polska 2021

Program przedstawia dobroczynną działalność Kościoła katolickiego na przykładach konkretnych historii - zarówno z perspektywy osób udzielających pomocy, jak i ją otrzymujących.

  • Czas trwania: 23 minut, Gatunek: Magazyn

Dobre historie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

O dobrą kondycję i siłę podopiecznych Domu Geriatryczno - Rehabilitacyjnego Św. Jana Bożego w Warszawie dba się kompleksowo, O trosce o dobro drugiego człowieka, szczególnie starszego i bezbronnego i wrażliwości na jego cierpienie płynących ze strony Ojców Bonifratrów porozmawiamy w kolejnym odcinku programu.

Wysłuchaj, uspokój, módl się - to tylko kilka z wyzwań, jakie postawili sobie członkowie KARANu wobec osób uzależnionych. Tym razem nasze mobilne studio stanęło w jednym z wielu miejsc, które za sprawą stowarzyszenia pomaga wychodzić z nałogu, ale też przeciwdziała sięganiu po używki. O tych, którzywspierają uzależnionych w ich pielgrzymce do wolności od nałogu, porozmawiamy w kolejnym odcinku programu Dobre historie.

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Bardzo prosimy o przywrócenie emisji serialu Wieczna miłość na godzinę 15:20 w TVP 3, tak jak było wcześniej. Na pewno ogląda ten serial sporo ludzi (w tym również pierwszy raz), zwłaszcza iż jest to jeden z najważniejszych seriali tureckich. Myślę, że ten program może być spokojnie nadawany później, zwłaszcza iż wątpię by oglądało go więcej ludzi.

    05.10.2021 15:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×