Dobre historie

Niezastąpieni, Polska 2024

Program przedstawia dobroczynną działalność Kościoła katolickiego na przykładach konkretnych historii - zarówno z perspektywy osób udzielających pomocy, jak i ją otrzymujących.

 • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Program religijny

Dobre historie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Charytatywna działalność Kościoła katolickiego w Polsce jest ogromna. Ze wsparcia instytucji kościelnych korzystają rocznie około trzy miliony ludzi. W programie widzowie zobaczą autentyczne historie ludzi, którzy biorą udział w tej pomocy, a także tych, którzy są jej beneficjentami. Przedstawione zostaną konkretne przypadki, które dzięki dobroczynnej działalności Kościoła znalazły swój szczęśliwy finał.

Żadna, nawet najlepsza opieka specjalistycznej kadry oraz zabezpieczenie materialne zapewniane w placówkach, gdzie dzieci oczekują na nowy dom, nie jest w stanie wynagrodzić im braku mamy i taty. O tym, kim są Niezastąpieni - bohaterowie codzienności, którzy decydują się na to, by dać dzieciom lepszą przyszłość i możliwości - porozmawiamy w mobilnym studiu Dobrych Historii, które stanęło na warszawskim Ursynowie.

Komentarze

Skomentuj
 • Ania (gość)

  Bardzo prosimy o przywrócenie emisji serialu Wieczna miłość na godzinę 15:20 w TVP 3, tak jak było wcześniej. Na pewno ogląda ten serial sporo ludzi (w tym również pierwszy raz), zwłaszcza iż jest to jeden z najważniejszych seriali tureckich. Myślę, że ten program może być spokojnie nadawany później, zwłaszcza iż wątpię by oglądało go więcej ludzi.

  05.10.2021 15:46

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×