Dom marzeń

Dom marzeń, Polska 2017

Dziesięć par staje do walki o wymarzony dom. Zanim jednak klucze trafią do jednej z nich, uczestnicy muszą sami zająć się budową i urządzaniem budynku.

 • Gatunek: Reality show
 • Prowadzący: Urszula Chińcz

Dom marzeń w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Urszula Chińcz

Opis programu

ZwińRozwiń

Uczestnicy mają się zmierzyć z drużyną piłkarską Haratacze Stara Wieś. Przed meczem Radosław Majdan udziela panom rad i pomaga w treningu. Panie jako cheerleaderki mają wspierać swoich mężczyzn. Grzegorz Pierzak sprawia żonie niespodziankę z okazji 30. rocznicy poznania się, która jest dla nich ważniejsza niż rocznica ślubu. Uczestnicy kończą konstrukcję domu. Wbijają ostatni gwóźdź, co staje się powodem do świętowania. Niestety, jedna para musi odejść z programu. Eliminacje wywołują wiele emocji.

W pierwszym odcinku "Domu Marzeń" widzowie poznają 10 par, które będą walczyć o spełnienie swoich marzeń - luksusowy dom w Starej Wsi pod Warszawą. Piękną i okazałą rezydencję uczestnicy programu muszą jednak wybudować własnymi rękoma. Aby prace budowlane mogły ruszyć pary muszą wybrać team leaderów oraz wyruszyć na zakupy materiałów budowlanych. Jak poradzą sobie z tym zadaniem?

Komentarze

Skomentuj
 • wygrała marzena i richard (gość)

  wygrała marzena i richard blondynka górą a brunetka była nudna

  31.08.2016 23:59
 • e (gość)

  Lubie ten program:)

  30.07.2016 12:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 4.7 Głosów: 3

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×