Dom nie do znudzenia

Mega Dens, USA 2014

Projektantka wnętrz, Anitra Mecadon, odmienia wnętrza domów bohaterów programu. W każdym odcinku odwiedza nowe miejsce i znajduje niezwykły sposób na urządzenie wspólnej przestrzeni dla rodziny.

  • Czas trwania: 20 minut, Gatunek: Reality show

Dom nie do znudzenia w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Projektantka wnętrz, Anitra Mecadon, odmienia wnętrza domów bohaterów programu. W każdym odcinku odwiedza nowe miejsce i znajduje niezwykły sposób na urządzenie wspólnej przestrzeni dla rodziny. Dzięki niej w końcu będą mieć w domu pokój, w którym mogą spędzać czas wspólnie, a przede wszystkim odciąć się od codziennych obowiązków i totalnie odpocząć. Anitra urządza pokoje rekreacyjne zgodnie z upodobaniami i pasjami rodziny.

Projektantka wnętrz, Anitra Mecadon, odmienia wnętrza domów kolejnych bohaterów swojego programu. W każdym odcinku odwiedza nowe miejsce i znajduje niezwykły sposób na urządzenie wspólnej przestrzeni dla całej rodziny. Dzięki niej w końcu będą mieć w swoim domu pokój, w którym mogą spędzać czas wspólnie, a przede wszystkim odciąć się od codziennych obowiązków i totalnie odpocząć. Anitra urządza pokoje rekreacyjne zgodnie z upodobaniami i pasjami całej rodziny. W programie zobaczymy fascynujące wnętrza z najnowszymi gadżetami - imitujące najprawdziwsze kino lub najwyższej jakości pokoje gier. Nie zabraknie też bardziej wyrafinowanych pokoi - jak np. ten zaadaptowany na tradycyjną piwniczkę z winem. Bez względu na decyzję uczestników programu - Anitra sprosta każdemu zadaniu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×