Dookoła świata

Dookoła świata, Polska 2023

Program o istotnych sprawach globalnych z polskiej perspektywy. Rzeczywistość społeczno-polityczna zmienia się dynamicznie. Reporterzy naświetlą omawiane zagadnienie z kilku stron, a następnie poszukają odpowiedzi na nurtujące pytania.

 • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Magazyn

Dookoła świata w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

 • Piotr Gociek

Opis programu

ZwińRozwiń

Program o istotnych sprawach globalnych, nie zawsze pojawiających się na pierwszych stronach gazet, widzianych z polskiej perspektywy. Rzeczywistość społeczno-polityczna zmienia się bardzo dynamicznie. Reporterzy naświetlą omawiane zagadnienie z kilku stron, a następnie poszukają odpowiedzi na nurtujące pytania.

Program o istotnych sprawach globalnych (nie zawsze pojawiających się na pierwszych stronach gazet) z polskiej perspektywy. Rzeczywistość społeczno - polityczna zmienia się bardzo dynamicznie. Będziemy naświetlić omawiane zagadnienie z kilku stron, a następnie poszukamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. To program o tematyce międzynarodowej, o najważniejszych wydarzeniach i zagadnieniach mijającego tygodnia na świecie. Przedstawiamy tematy z czołówek prestiżowych światowych gazet oraz te, które często są przemilczane przez media jako tylko pozornie lokalne sprawy. Będą podsumowania, analizy, prognozy. Pokażemy wydarzenia ze świata - ważne dla Polski i polskiej racji stanu. W studiu publicyści i eksperci, różne punkty widzenia i próba odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×