Dorota inspiruje

Dorota inspiruje, Polska

Dorota Szelągowska i jej ekipa przygotowują specjalny projekt, który ma odmienić niefunkcjonalną i mającą hydrauliczne usterki łazienkę w mieszkaniu Asi i jej córki Hani.

  • Gatunek: Magazyn poradnikowy

Dorota inspiruje w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Mieszkanie Asi i jej córki Hani jest odwzorowaniem remontowych inspiracji i patentów Doroty Szelągowskiej, której obie są fankami. Zmieniony został wystrój prawie wszystkich wnętrz. Jedynym nieruszonym pomieszczeniem jest łazienka, która od piętnastu lat wygląda tak samo, jest niefunkcjonalna i ma kilka hydraulicznych usterek. Matce i córce brakuje pomysłu, a także budżetu na jej metamorfozę, więc o przeprowadzenie rewolucji poprosiły swoją idolkę. Zachwycona ich wysmakowanym gustem Dorota postanawia przygotować dla nich specjalny projekt.

Asia i jej córka Hania uważnie oglądają programy Doroty Szelagowskiej, a ich mieszkanie jest odwzorowaniem remontowych inspiracji i patentów prowadzącej. Dziewczyny wspólnymi siłami zmieniły wystrój prawie wszystkich swoich wnętrz. Jedynym nieruszonym pomieszczeniem jest łazienka, która od piętnastu lat wygląda tak samo i wyraźnie odstaje od reszty pomieszczeń. Ponadto jest niefunkcjonalna i ma kilka hydraulicznych usterek. Dziewczynom brakuje pomysłu, a także budżetu na jej metamorfozę. O przeprowadzenie rewolucji poprosiły swoją telewizyjną idolkę. Dorota zachwycona wysmakowanym gustem dziewczyn postanowiła przygotować dla nich specjalny projekt. Czy uda się jej oczarować swoje wymagające fanki?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×