Druga strona gwiazdy

Czadoman, Polska 2017

Lider zespołu Focus, Zbyszek Perkowski, zaprasza do rozmowy najbardziej rozpoznawalne postaci nurtu disco polo. Gospodarz próbuje poznać niemedialne oblicze artystów.

  • Gatunek: Talk show

Druga strona gwiazdy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Lider zespołu Focus, Zbyszek Perkowski, zaprasza do rozmowy najbardziej rozpoznawalne postaci nurtu disco polo. Gospodarz próbuje poznać niemedialne oblicze artystów. Przekazuje również widzom informacje o życiu prywatnym i zawodowym zaproszonych gwiazd. Oprócz wywiadów w programie zostaną zaprezentowane materiały z miejscowości, w których mieszkają artyści, zdjęcia z tras koncertowych, sondy uliczne, a także humorystyczne interpretacje utworów, które stały się hitami.

To już trzecia odsłona programu Druga Strona Gwiazdy, tym razem zapraszamy naszych artystów do nowoczesnego studio, w którym zapoznamy się z ich prawdziwą drugą stroną. Dociekliwy Zbyszek Perkowski (lider zespołu Focus, w branży disco od 15 lat), prowadzący show przekaże widzowi smaczki z życia prywatnego oraz zawodowego zaproszonych gwiazd. Program to 22 minuty sam na sam z wybranymi gośćmi, najbardziej rozpoznawalnymi postaciami nurtu Disco Polo. Oprócz rozmowy w studiu zobaczymy w nim materiały z miejscowości, w której mieszkają artyści, zdjęcia z tras koncertowych, sondy uliczne, a także parodie największych hitów w humorystycznej formie. Każdy z gości dostanie także do wykonania specjalne zadanie związane z muzyką Disco Polo. Gość odcinka: CZADOMAN

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×