Druga twarz

Malarz, Polska 2018

Finałowy odcinek "Drugiej Twarzy". Autorzy powrócą do najciekawszych historii i najbardziej spektakularnych metamorfoz. Wystąpią też nowi bohaterowie.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Reality show

Druga twarz w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Czy w ciągu czterech tygodni można stać się artystą plastykiem docenionym przez salony? Artur, mieszkaniec małej beskidzkiej miejscowości, będzie przygotowywał prace, które następnie ocenią krytycy sztuki podczas przygotowanego wernisażu.

Karolina Gilon w nowej roli! Od października poprowadzi program "Druga twarz", w którym pomoże ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Wraz z uznanymi ekspertami od wizerunku: Malwiną Wędzikowską, Marcinem Tyszką i Łukaszem Urbańskim poszuka dla swoich bohaterów złotego środka między akceptacją otoczenia, a indywidualną potrzebą wyróżnienia się z tłumu. Bohaterowie serii to osoby, które swoim wyglądem wywołują wzburzenie otoczenia. Ich ciała pokryte są tatuażami, a twarze ozdobione kolczykami i tunelami - a to w życiu codziennym oznacza kłopoty. Taki wygląd nie cieszy się akceptacją społeczną i często, zamiast podkreślać charakter, zmusza do życia w ukryciu. Czy w świecie opanowanym przez selfie i kulturę fit jest miejsce dla ludzi, którzy wyglądają wyraziście i nie mieszczą się w kanonie? Czy tatuaż naprawdę przeszkadza w zdobyciu pracy? Czy człowiek z kolorowymi włosami może być traktowany poważnie w negocjacjach biznesowych? Obok tych, którzy wybrali kontrowersyjny wygląd, pojawią się ludzie borykający się z osobliwymi problemami, takimi jak nadmierne owłosienie czy nieszczęśliwie zakończony zabieg kosmetyczny. Przed nami finałowy odcinek "Drugiej Twarzy". Dziesiątki wyjętych kolczyków, kilometry ściętych włosów, setki stylizacji, ale przede wszystkim godziny żarliwych dyskusji i tajemnice, które dopiero w studiu ujrzały światło dzienne. Tak wyglądał mijający sezon "Drugiej Twarzy"! W najbliższą niedzielę powrócimy do najciekawszych historii i najbardziej spektakularnych metamorfoz. Poznamy także nowych bohaterów. Karolina Gilon odeśle jedną z bohaterek z kwitkiem. Łukasz Urbański sam na sobie przetestuje, po co wkładać pewną część ciała w plastikowy pojemnik. Malwina Wędzikowska pokaże drapieżne, kocie ruchy, a Marcin Tyszka zajrzy nie tylko w obiektyw aparatu, ale także...do majtek jednego z bohaterów. Mariusz Dzwonek postara się wymazać przykre wspomnienia jednej z uczestniczek, czy mu się uda? "Druga Twarz" dała wielu swoim bohaterom drugie życie. Jak będzie tym razem?"

Komentarze

Skomentuj
  • Grzywna Beata (gość)

    Proszę pomóżcie,mam wielki krzywy nos i nie mogę na siebie patrzeć.Od lat się z tym borykam ale nie stać mnie na zabieg

    12.12.2020 15:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 4.0 Głosów: 2

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×