Dubidu

Dorota Kamińska, Wojciech Wysocki, Anna Samusionek, Mariusz Sabiniewicz, Polska 2006

Program muzyczny, w którym przypomniane zostają słynne przeboje. Zaproszone do studia gwiazdy rozwiązują zagadki muzyczne, improwizują, śpiewają i tańczą.

 • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Quiz

Dubidu w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

 • Jan Kępiński Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Program muzyczny, w którym widzowie towarzyszą Piotrowi Gąsowskiemu w podróży w czasie, przypominającej słynne przeboje. Zaproszone do studia gwiazdy rozwiązują zagadki muzyczne, improwizują, śpiewają i tańczą. To postaci znane z telewizji, artyści i wykonawcy związani z muzyką oraz aktorzy. W każdym odcinku czworo gości tworzy dwie rywalizujące drużyny. Improwizowanym popisom wokalnym zawodników towarzyszyć będą zespół muzyczny i grupa taneczna.

Muzyczne show o charakterze quizowym, z Piotrem Gąsowskim w roli prowadzącego. Widzowie towarzyszą mu w muzycznej podróży w czasie, przypominającej zarówno słynne stare przeboje, jak i motywy niegdyś znane, a dziś zapomniane. W programie: zabawne klipy filmowe, błyskotliwe komentarze, a przede wszystkim zabawa z zaproszonymi do studia gwiazdami, które rozwiązują muzyczne zagadki, improwizują, śpiewają, tańczą. Gwiazdami są osoby znane z telewizji, artyści i wykonawcy związani z muzyką oraz aktorzy filmowi i serialowi. W każdym odcinku bierze udział czworo gości, którzy tworzą dwie rywalizujące ze sobą drużyny. Program czerpie z dorobku muzyki popularnej. Wykorzystywane są w nim wszystkie jej rodzaje: od najsłynniejszych polskich i zagranicznych przebojów, przez muzykę z filmów i seriali telewizyjnych, po motywy muzyczne z czołówek znanych programów radiowych i telewizyjnych. Dla starszych widzów "Dubidu" jest okazją do wspomnień, dla młodszych - okazją do poznania historycznych materiałów z nurtu pop. Jednych i drugich wciągną z pewnością improwizowane popisy wokalne zawodników, którym towarzyszy zespół Young Band pod dyrekcją Piotra Kończala i grupa baletowa Volt Agustina Egurroli.

Komentarze

Skomentuj
 • Ilona (gość)

  Wspaniały program, tęż chciałabym być taka fajna jak oni. Pierdzić, śpiewać i łapać motyle.

  18.09.2016 22:25
 • Madzia (gość)

  Straszne dno. Ale gratuluje wszystkim ambicji uczestnictwa w takich programach! Jaki program takie ambicje.

  18.09.2016 22:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×