DuckSchool

DuckSchool, Węgry

W leśnym przedszkolu, słodkie małe zwierzątka, mali rezydenci lasu, uczą się podstaw angielskiego od Panny Sunshine, swojej nauczycielki- wróżki.

 • Gatunek: Program dla dzieci

DuckSchool w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program uwrażliwiający najmłodsze dzieci na naturę, potrzebę ochrony przyrody i reguły właściwego zachowywania się w lesie. Panna Sunshine prowadzi leśne przedszkole, w którym przekazuje uczniom - leśnym zwierzątkom, jak dbać o otoczenie. Do przedszkola uczęszczają m.in. króliczek, lis, niedźwiadek i jeż.

W leśnym przedszkolu, słodkie małe zwierzątka, mali rezydenci lasu, uczą się podstaw angielskiego od Panny Sunshine, swojej nauczycielki- wróżki.

Komentarze

Skomentuj
 • magda lena karwat (gość)

  duck school miss sunshine lets you the from

  06.06.2022 11:02
 • zachowanie były dobry pomysł jest motyl niedzwiedz borsuch lisek królik świnka i renifer (gość)

  trzeba tam sie zachowywać w przedszkolu lekcja czwarta wartości z języka angielskiego wspólne rzeczy bajka jest dostępna podczas matematyki lekcja piąta temat jaki lena ma nie dostępnić tych naszej bajki czasami można sie bawić zabawa w chowanego nie długa lena karwat ma wakacje

  30.05.2022 14:08
 • wartości przedszkola leśnego czasami dzieci słuchają sie panne sunshine (gość)

  treść lekcja pierwsza zwierządka słodkie słone zwierządka uczą sie podstaw angielskiego lekcja druga pamiętajcie subskrybuj tą bajke zostaw łape w góry seniory dycydują co lubią lekcja trzecia lena karwat nie wszystkie lubi bajki lena dycyduje to co seniorzy juniorzy wybrali zgadnik

  30.05.2022 13:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×