Dzień Dziecka z Fundacją Polsat

Dzień Dziecka z Fundacją Polsat, Polska 2019

Relacja ze zorganizowanego w Lubartowie koncertu, podczas którego z okazji Dnia Dziecka widzowie będą mieli okazję bawić się do największych przebojów oraz hitów, również z repertuaru dziecięcego.

  • Gatunek: Koncert

Dzień Dziecka z Fundacją Polsat w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja ze zorganizowanego w Lubartowie koncertu, podczas którego z okazji Dnia Dziecka widzowie będą mieli okazję bawić się do największych przebojów oraz hitów, również z repertuaru dziecięcego. Imprezę poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz. Na scenie wystąpią: Sławomir, Roksana Węgiel, Ewelina Lisowska, Cleo, Feel, Michał Szpak, Zosia Nowakowska, znana widzom z udziału w siódmej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", oraz polski boys band - zespół 4Dreamers.

"Dzień Dziecka z Fundacją Polsat" - koncert z Lubartowa na antenie Telewizji Polsat! Już w niedzielę, 2 czerwca od godziny 16:45 widzowie ze swoimi pociechami będą mogli bawić się do największych przebojów oraz hitów również z repertuaru dziecięcego, podczas koncertu z okazji Dnia Dziecka, prosto z malowniczego Lubartowa. Koncert poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz. Organizatorami koncertu są Telewizja Polsat oraz Powiat Lubartowski. Na scenie w Lubartowie wystąpią: niekwestionowany król rock polo - Sławomir, zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci - Roksana Węgiel, a także Ewelina Lisowska, Cleo, Feel, Michał Szpak, Zosia Nowakowska, znana widzom z udziału w siódmej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz polski boys band - zespół 4Dreamers.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×