Dziewczyny z Hollywood

Marilyn Monroe, Polska 2018

Marilyn Monroe, seksowna legenda kina, symbol kobiecości, ikona stylu i mody lat 50., wylansowała styl nazywany pin-up. Wciąż stanowi niedościgły wzór dla współczesnych gwiazd Hollywood. W odcinku Ania spróbuje odkryć tajemnice jej czaru.

 • Gatunek: Rozrywka
 • Prowadzący: Anna Wendzikowska

Dziewczyny z Hollywood w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Anna Wendzikowska

Opis programu

ZwińRozwiń

Marilyn Monroe, najpopularniejsza blondynka na świecie, która tak naprawdę jasny kolor włosów zawdzięcza koloryzacji. Seksowna legenda kina, symbol kobiecości, ikona stylu i mody lat 50., wylansowała styl nazywany pin-up. To ucieleśnienie seksapilu, wciąż stanowi niedościgniony wzór dla współczesnych gwiazd Hollywood, inspiruje artystów i projektantów mody. W tym odcinku Ania spróbuje odkryć tajemnice jej czaru.

Są takie kobiety, które mają w sobie coś tak inspirującego, że stają się wzorem do naśladowania dla milionów kobiet. Ania Wendzikowska w swoim nowym programie "Dziewczyny z Hollywood" będzie starała się poznać te sekrety. Dziennikarka zajmie się ikonami mody i stylu. Zdradzi w nim m. in. ciekawostki z prywatnego życia gwiazd, opowie o sposobach dbania o urodę, ulubionych przepisach, ukochanych zwyczajach. Spróbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, w czym tkwił sekret "dziewczyn z Hollywood". Najbardziej popularna blondynka na świecie, która tak naprawdę jasny kolor włosów zawdzięcza koloryzacji. Seksowna legenda kina, symbol kobiecości, ikona stylu i mody lat 50., wylansowała styl nazywany pin-up. To ucieleśnienie seksapilu, wciąż stanowi niedościgniony wzór dla współczesnych gwiazd Hollywood, inspiruje artystów i projektantów mody. Ania w odcinku spróbuje odkryć tajemnice jej czaru. Marilyn Monroe"

Komentarze

Skomentuj
 • Tfu (gość)

  Bitch

  18.02.2022 07:35

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×