Dziewczyny z wypiekami

Dziewczyny z wypiekami, Polska 2018

Agata i Małgosia realizują zamówienie na tort z okazji hucznego otwarcie szkoły tańca. Muszą zaproponować wypiek, który przypadnie do gustu mały tancerkom i tancerzom oraz spełni oczekiwania rodziców.

  • Gatunek: Magazyn kulinarny

Dziewczyny z wypiekami w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Agata i Małgosia realizują zamówienie na tort uświetniający huczne otwarcie szkoły tańca. Właścicielka szkoły spodziewa się kilkuset gości, rodzin z dziećmi w różnym wieku. Dziewczyny zmierzą się z nie lada wyzwaniem - muszą zaproponować wypiek, który przypadnie do gustu mały tancerkom i tancerzom oraz spełni oczekiwania rodziców. Dziewczyny podpowiedzą widzom, jak przygotować czekoladowe brownie, malinowy krem diplomat i delikatny krem śmietankowy.

Agata i Małgosia dostają zamówienie na stworzenie tortu uświetniającego huczne otwarcie Szkoły Tańca. Właścicielka szkoły spodziewa się kilkuset gości, rodzin z dziećmi w różnym wieku. Jaki tort dziewczyny zaproponują małym tancerzom i tancerkom i czy ich słodka propozycja zachwyci właścicielkę szkoły? Nasze obdarzone niezwykłą wyobraźnią bohaterki z pewnością wymyślą niebanalną formę wypieku i ciekawe smaki. Dziewczyny podpowiedzą widzom jak przygotować niebiańsko czekoladowe brownie, malinowy krem diplomat czy delikatny krem śmietankowy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×