Dziewczyny z wypiekami

Dziewczyny z wypiekami, Polska 2018

Agata i Małgosia realizują zamówienie na tort z okazji hucznego otwarcie szkoły tańca. Muszą zaproponować wypiek, który przypadnie do gustu mały tancerkom i tancerzom oraz spełni oczekiwania rodziców.

  • Gatunek: Magazyn kulinarny
  • Prowadzący: Agata Stankiewicz, Małgorzata Nagat

Dziewczyny z wypiekami w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Agata Stankiewicz
  • Małgorzata Nagat

Opis programu

ZwińRozwiń

Małgosia i Agata tym razem przygotują tort na drugie urodziny kwiaciarni. Dziewczyny będą mogły wykazać się fantazją i przygotować tort inspirowany kwiatowymi pracami zleceniodawczyni. W odcinku nie zabraknie słodkiej wiedzy i porad - widzowie dowiedzą się, jak zatemperować czekoladę, by była lśniąca i gładka. Zobaczą też, jak zrobić przepiękne kwiaty z papieru waflowego.

Agata i Małgosia dostają zamówienie na stworzenie tortu uświetniającego huczne otwarcie Szkoły Tańca. Właścicielka szkoły spodziewa się kilkuset gości, rodzin z dziećmi w różnym wieku. Jaki tort dziewczyny zaproponują małym tancerzom i tancerkom i czy ich słodka propozycja zachwyci właścicielkę szkoły? Nasze obdarzone niezwykłą wyobraźnią bohaterki z pewnością wymyślą niebanalną formę wypieku i ciekawe smaki. Dziewczyny podpowiedzą widzom jak przygotować niebiańsko czekoladowe brownie, malinowy krem diplomat czy delikatny krem śmietankowy. Agata i Małgosia dostają zamówienie na stworzenie tortu uświetniającego huczne otwarcie Szkoły Tańca. Właścicielka szkoły spodziewa się kilkuset gości, rodzin z dziećmi w różnym wieku. Jaki tort dziewczyny zaproponują małym tancerzom i tancerkom i czy ich słodka propozycja zachwyci właścicielkę szkoły? Nasze obdarzone niezwykłą wyobraźnią bohaterki z pewnością wymyślą niebanalną formę wypieku i ciekawe smaki. Dziewczyny podpowiedzą widzom jak przygotować niebiańsko czekoladowe brownie, malinowy krem diplomat czy delikatny krem śmietankowy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×