Efekt domina

Polska - kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat, Polska 2019

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce to międzynarodowa organizacja, która wspiera osierocone dzieci. Kamera towarzyszy Dominice Kulczyk podczas wizyty w wiosce w Siedlcach.

 • Gatunek: Cykl reportaży
 • Prowadzący: Dominika Kulczyk

Efekt domina w telewizji

ZwińRozwiń
 • Piątek 07.02.2020 15:30 Odcinek 1

  iTVN

 • Niedziela 09.02.2020 12:50 Odcinek 1

  iTVN

 • Niedziela 09.02.2020 23:00 Odcinek 1

  iTVN

 • Piątek 14.02.2020 15:30 Odcinek 2

  iTVN

Multimedia

Prowadzący

 • Dominika Kulczyk

Opis programu

ZwińRozwiń

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce to międzynarodowa organizacja, która działa w ponad 133 krajach świata. W Polsce prowadzi cztery ośrodki: w Biłgoraju, Kraśniku, Karlinie i w rejonie Siedlec. Kamera towarzyszy Dominice Kulczyk podczas odwiedzin u Małgosi, która w wiosce w Siedlcach opiekuje się dziećmi. Widzowie przyjrzą się codziennemu życiu rodziny i poznają historię 18-letniego Janka, który opowiada o trudnym dzieciństwie, relacjach z rodzeństwem i tym, co daje mu siłę, by śmiało iść przez życie.

Polska - "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" Tym razem Dominika Kulczyk wyruszy w Polskę. Będzie gościć w rodzinnym domu, który powstał, by ratować uczucia i szczęście porzuconych dzieci. Nie mieć nikogo, kto by w nas wierzył, dla kogo bylibyśmy ważni, to straszliwe doświadczenie. Zwłaszcza gdy ma się zaledwie kilka czy kilkanaście lat. W tym odcinku "Efektu domina" pokażemy wzruszającą historię o marzeniach, odzyskanej miłości ze strony bliskich ludzi i o pomocy. Międzynarodowa organizacja Kulczyk Foundation wspiera SOS Wioski Dziecięce, tym razem w okolicach Siedlec. Niewielu z nas wie, że w Europie jest około miliona sierot. W Polsce na 7 milionów dzieci, żyje 77 tysięcy osieroconych maluchów. W większości przypadków ich rodzice żyją, jednak odebrano im lub ograniczono prawa rodzicielskie. Zaledwie, co dziesiąte dziecko dorastające pod opieką zastępczą straciło jednego, bądź oboje rodziców. Ale bycie sierotą boli zawsze tak samo. Na szczęście istnieje Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Ta międzynarodowa organizacja, która działa od ponad 70 lat w ponad 133 krajach świata. W Polsce prowadzi cztery SOS wioski w Biłgoraju, Kraśniku, Karlinie i właśnie w rejonie Siedlec. W kolejnym odcinku "Efektu domina" razem z Dominiką Kulczyk odwiedzimy dom pani Małgosi - mamy SOS, która w wiosce w Siedlcach opiekuje się dziećmi. Przyjrzymy się codziennemu życiu tej rodziny i poznamy bliżej historię 18-letniego Janka. On sam opowie nam o swoim trudnym dzieciństwie, relacjach z rodzeństwem i tym, co daje mu siłę, by śmiało iść przez życie do przodu.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×