Ekstremalne parki wodne

Najostrzejsze przejażdżki świata, USA 2017

W programie, kamera dotrze do najbardziej przesadzonych i ekscytujących miejsc na całym świecie, gdzie poziom adrenaliny wywołanej wodnymi atrakcjami sięga zenitu.

 • Czas trwania: 21 minut, Gatunek: Turystyka

Ekstremalne parki wodne w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

 • D. Reed Hutchison jako Self - Narrator

Twórcy

 • Matthew Fillmore Producent

Opis programu

ZwińRozwiń

Począwszy od najwyższej na świecie zjeżdżalni wodnej z zapadnią w Hiszpanii, aż po wywołującą zawroty w głowie, najszybszą na świecie zjeżdżalnię-pętlę w Szwajcarii w programie nie zabraknie ekscytujących atrakcji dla miłośników mocnych wrażeń. Autorzy zaprezentują przejażdżkę wodną w 5D - z biczami wodnymi i szalonymi efektami specjalnymi w malezyjskim kinie, wycieczkę do zjeżdżalni w Kansas City, która znalazła się w Księdze Rekordów Guinessa oraz odważną wyprawę do najlepiej ukrytej zjeżdżalni wodnej w meksykańskiej dżungli.

Wycieczka po największych, najbardziej szalonych i niezwykle efektownych parkach wodnych świata. Od przeczącej prawu grawitacji superszybkiej ślizgawki w Orlando na Florydzie, do najwyższej na świecie "wyrzutni wodnej" w Rio De Janeiro, na której pędzi się z prędkością 100 km/h. Tylko najodważniejsi, albo najbardziej szaleni, zdecydują się też na przejażdżkę jedyną na świecie podwójnie zapętloną zjeżdżalnią w austriackim Wave Water World czy na prawie pionowe spadanie z wielką prędkością na The Bomb Bay w Orlando.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×