Europa da się lubić - 15 lat później

Na zdrowie, Europo, Polska 2019

W odcinku będzie mowa o tym, jak mieszkańcy Europy dbają o zdrowie i jak wygląda opieka lekarska w różnych krajach. Gościem specjalnym odcinka będzie Rafał Brzozowski.

 • Czas trwania: 64 minut, Gatunek: Rozrywka

Europa da się lubić - 15 lat później w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Michał Bandurski Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

W odcinku będzie mowa o zdrowiu - jak dbają o siebie mieszkańcy Europy i jak wygląda opieka lekarska w różnych krajach. Goście programu pochwalą się wiedzą o budowie człowieka, opowiedzą o domowych sposobach radzenia sobie z dolegliwościami i o tym, czy w ich ojczyznach modne jest uprawianie sportu. Będzie mowa o operacjach plastycznych i zdrowym żywieniu. Wystąpią: Toni Hyyrylainen z Finlandii, Paolo Cozza z Włoch, Steve Terrett z Anglii, Ivana Bílková z Czech i Conrado Moreno z Hiszpanii. Gościem specjalnym odcinka będzie Rafał Brzozowski.

W studiu spotykają się po latach uczestnicy Europa da się lubić, dawni przyjaciele i ulubieńcy widzów; m.in. Kevin Aiston, Paolo Cozza, Theofilos Wafidis, czy Toni Hyyryläinen i nowi znakomici goście z różnych stron Europy. Zdrowie - nasz najcenniejszy skarb, którego wartość zaczynamy rozumieć dopiero wtedy, gdy trafiamy do gabinetów lekarskich. Jak o zdrowie dbają mieszkańcy Europy? A jak wygląda opieka lekarska w Polsce? W programie sprawdzimy wiedzę gościo budowie człowieka, dowiemy się, jakie obcokrajowcy mają domowe sposoby na leczenie i czy uprawianie sportu jest modne w ich krajach. Dowiemy się też, co myślą o operacjach plastycznych i zdrowym żywieniu. Gościem specjalnym odcinka będzie piosenkarz, były zapaśnik Rafał Brzozowski. Wystąpią: Rafał Brzozowski, Toni Hyyrylainen z Finlandii, Paolo Cozza z Włoch, Steve Terrett z Anglii, Ivana Bilkova z Czech, Conrado Moreno z Hiszpanii.

Komentarze

Skomentuj
 • Szarman (gość)

  Bardzo fajny program a take bardzo sympatyczni uczestnicy. Nie jestem entuzjastką oglądania telewizji, ale program zatrzymał mnie w biegu (zawsze coś mam do zrobienia w domu) i tym razem potrafiłam usiąść, żeby zobaczyć z przyjemnością własnie ten program w całości.

  01.06.2019 22:16
 • Euroentuzjasta (gość)

  Przez te 15 lat poznalismy kraje czlonkowskie i nic nas nie zaskakuje, a tym samym program stal sie mniej ciekawy. Ciekawia mnie inne kraje europejskie z poza Unii np. Ukraina,Rosja,Albania itp. Zaskakujaco ciekawie opowiadala kiedys o Rosji Walentyna. Dlaczego jej nie ma ?

  28.05.2019 21:02
 • Marek (gość)

  Europa da się lubić ale Monika Richardson vel Zamachowska już nie! No i ta "telewizja publiczna" czyli TVPiS czyli kurwizja, fuj!

  18.05.2019 09:21
 • znawca (gość)

  da sie lubic tylko dlaczego w niej tyle pomiotow i ciapatych mieszka???

  27.04.2019 20:14
 • gość (gość)

  Europa da się lubić - 15 lat później nowa edycja z 2019 roku w Dwójce

  18.04.2019 19:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×